
Zimowe wieczory są długie – w szczytowym momencie zaczynają się już przed 16:00, gdy na dworze zaczyna się ściemniać – i często wprowadzają w depresyjny nastrój. Jednak wcale nie musi tak być – wystarczy odpowiednio zorganizować sobie czas. Sprawdź, jak przyjemnie i pożytecznie spędzać zimowe wieczory!
Czytaj
Wózki widłowe, potocznie nazywane widlakami, mają wiele różnych rodzajów i modeli, które różnią się przeznaczeniem oraz poszczególnymi parametrami. Ciekawą odmianą są wózki podnośnikowe, chętnie stosowane przez wiele przedsiębiorstw logistyczno-magazynowych. Czym są i jakie wyróżnia się ich typy?
Czytaj
Uroczysta zbiórka połączona ze ślubowaniem nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyła się 1 grudnia w Komedzie Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.
Czytaj
Śnieg mocno sypie, ciężkie warunki dla kierowców. Najnowszy komunikat meteo!
Czytaj
Mówią, że bałagan robi się sam… i trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić! Utrzymanie domu w czystości to wyzwanie, które nigdy się nie kończy i często bywa odbierane jako czynność dość uciążliwa. Na szczęście, dzięki nowoczesnym maszynom do czyszczenia podłóg oraz innym innowacyjnym urządzeniom sprzątającym, robienie porządków nie musi już zajmować całego dnia!
Czytaj
Zgodnie z zapowiedziami meteorologów, śnieg pojawił się na ulicach Bielska-Białej wcześniej niż astronomiczna zima
Czytaj
W związku z remontem konserwatorskim dachu kamienicy przy ul. 3 Maja 5 w okresie od 1 do 8 grudnia wystąpią utrudnienia w ruchu na tej ulicy - skrajny pas ruchu w kierunku Mikuszowic na wysokości Hotelu President będzie zamknięty.
Czytaj