Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2024-07-27

Bądź na bieżąco

Złote masterki z Bielska-Białej

2024-07-26 12:53:32 UM Bielsko-Biała 982

Lekkoatletki Magdalena Białorczyk i Magdalena Lachowska reprezentujące KS Sprint Bielsko-Biała okazały się najlepsze w swoich kategoriach podczas 34. Mistrzostw Polski Masters.

UM Bielsko-Biała

Na początku lipca we Włocławku odbyły się 34. Mistrzostwa Polski Masters. Stolicę Podbeskidzia reprezentowały w nich zawodniczki klubu KS Sprint. Magdalena Bialorczyk w kat K-50 zdobyła złoty medal za bieg 5000 m. Magdalena Lachowska w kat-45 wywalczyła złoto na dystansie 5000 m oraz srebrno w biegu na 1500 m.

r e k l a m a
    Haratyk obronił mistrzowski tytuł!

Startujący w zawodach Michał Haratyk z Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Biała obronił tytuł mistrza Polski w pchnięciu kulą.

Czytaj
    Anglia głównym faworytem Euro 2024?

Na placu boju podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już 16 najlepszych drużyn. 8 ekip odpadło na etapie fazy grupowej i pojechało już do domu. Kto aktualnie jest głównym faworytem do wygrania Euro 2024?

Czytaj
    Ogólnopolski Finał Czwartków LA

Dwa medale przywieźli lekkoatleci z naszego regionu z XXX Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych.

Czytaj
    Rekord Bielsko-Biała wywalczył awans do 2 ligi

W ostatniej kolejce trzeciej grupy III ligi Rekord Bielsko-Biała pokonał Górnika Polkowice 2:1 i zapewnił sobie awans do 2 ligi

Czytaj
    Przedszkoliada 2024 już dzisiaj

Czytaj
    Pumptrack Challenge na Błoniach

W najbliższą sobotę w Bielsku-Białej zorganizowane zostaną dla dzieci i młodzieży zawody rowerowe na Pumptracku

Czytaj
    Zbliża się Przedszkoliada 2024

Turniej na popularnej „Górce” będzie doskonałą okazją do świętowania Dnia Dziecka, który wypada akurat w sobotę.

Czytaj
    Piotr Krzyżowski zdobył Mount Everest solo, bez użycia tlenu!

Piotr Krzyżowski zdobył Mount Everest. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Polak wszedł na najwyższą górę świata bez korzystania z tlenu oraz pomocy Szerpów, co wcześniej udało się tylko jednemu rodakowi

Czytaj
    Bieg Fiata już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę 19 maja w Bielsku-Białej odbędzie się 30. Bieg Fiata. Zawodnicy pobiegną przez miasto na dystansie 10 km.

Czytaj
    Siatkarki na medal!

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała po trzynastu latach znów sięgnął po medal Mistrzostw Polski!

Czytaj
    Puchar Świata w Enduro i Downhillu

Przed nami największe wydarzenie rowerowe sezonu. Po raz pierwszy w Polsce i to w Bielsku-Białej 17-19 maja odbędzie się międzynarodowa impreza organizowana w najlepszych rowerowych miejscach na świecie - seria zawodów Pucharu Świata WHOOP UCI MTB World Series.