2026-03-20 21:34:18 KM PSP Bielsko-Biała 880
Pojazdem podróżowały cztery osoby. Jeszcze przed przybyciem służb wszystkie osoby zostały wydobyte z pojazdu przez świadków zdarzenia.
Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, dziś o godz. 20:17 na ul. gen. Józefa Hallera w Bestwinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wpadł do stawu.
Pojazdem podróżowały cztery osoby – dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety. Jeszcze przed przybyciem służb wszystkie osoby zostały wydobyte z pojazdu przez świadków zdarzenia.
Na miejscu działania prowadziło pięć zastępów straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Bytomia. Zadysponowano również dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.
Służby apelują o zachowanie ostrożności na drogach.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl