Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2024-06-20

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Talerze do sushi – najciekawsze egzemplarze marki Villeroy & Boch

2023-03-06 10:54:07 Art Partnera 877


Twórcy porcelany starają się poszerzać swój asortyment. Obecnie sklepy pełne są nie tylko tradycyjnych naczyń, takich jak waza czy sosjerka. Coraz częściej klienci mogą nabyć inne elementy zastawy stołowej, które dotąd nie stanowiły części kolekcji. Zmieniają się nasze nawyki żywieniowe, próbujemy nowych potraw i chcemy podawać je tak, jak na to zasługują. Talerze do sushi także mogą być elementem domowej zastawy stołowej. Zobacz, jakie produkty marki Villeroy & Boch ma w tej kategorii sklep internetowy Porcelanaonline.pl.

google-reklama-porcelanaonline

Talerze i miseczki do sushi marki Villeroy & Boch

Podczas selekcji produktów należy rozważyć wybór firmy o dobrej renomie. Jest nią np. marka Villeroy & Boch. W swoim asortymencie ma m.in. miseczki do sushi oraz specjalne talerze do tego japońskiego dania. Polecamy zwrócić uwagę na kolekcję Manufacture Rock. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – ciemnej i jasnej. Charakterystyczna, kamienna struktura porcelany sprawia wrażenie surowej.

Idealnie pasuje zatem do sushi, którego głównym składnikiem jest właśnie surowe mięso. Niektóre egzemplarze kolekcji Manufacture Rock specjalną fakturę mają tylko po bokach talerza. Pozostała jego część jest gładka, co sugeruje miejsce wyłożenia rolek. Równie elegancko prezentują się miseczki do sushi z tej serii. Warto też rozważyć zakup naczyń z innych kolekcji marki Villeroy & Boch – talerzy o nieregularnym kształcie fali New Wave lub posiadających kwietną dekorację produktów z zestawu Amazonia.

Szeroki wybór talerzy do sushi znajdziesz na: https://porcelanaonline.pl/535-do-sushi 

Dlaczego warto kupić talerze do sushi?

Wydawać by się mogło, że do jedzenia sushi nie potrzeba osobnego talerza. Po co bowiem mnożyć ponad miarę ilość naczyń w kuchni? Jeśli jednak ktoś bardzo często lubi zamawiać to japońskie danie, z pewnością dużo chętniej będzie rozglądał się za specjalnym modelem. Jak go rozpoznać? Talerze do sushi najczęściej mają kwadratowy kształt, np. tak jak ten z kolekcji Manufacture Rock. Pocięte na kawałki rolki łatwiej wówczas ułożyć w ten sposób, aby każdy mógł wybrać swój ulubiony rodzaj sushi. 

Tych jest przecież bardzo dużo, a duże zamówienie obejmuje przynajmniej 4 lub 5 typów sushi, każde z innymi składnikami. Talerze do sushi często służą do degustacji, gdy przy stole siedzi większa grupa. Można też ich używać indywidualnie. Do tego celu dobrze nadają się miseczki do sushi. Na stole leży kilka kwadratowych talerzy z jedzeniem, a goście sięgają po wybrane kawałki swoimi pałeczkami. Miseczki do sushi wypełnione są sosem sojowym, w którym należy delikatnie zamoczyć jedzenie i po prostu zjeść. Można w nich też umieścić wasabi lub marynowany imbir.

Osobne talerze do sushi sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Gdy zamówienie dociera do Ciebie, najczęściej jedzenie jest ułożone na plastikowych tackach. Dużo ludzi właśnie z nich sięga po sushi, ale to sposób spożywania dobry w sytuacji, gdy zamawiamy tylko dla siebie. Jeśli jednak to japońskie danie ma być podane na kolacji organizowanej w związku z wyjątkową okazją, wybór plastiku jest złym pomysłem. Wówczas ceramiczne talerze do sushi będą najodpowiedniejsze.

Może Cię też zainteresować: Jak dbać o serwisy obiadowe wykonane z porcelany?

sushi

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Diecezja Bielsko-Żywiecka: zmiany personalne
  2024-06-20

  Diecezja Bielsko-Żywiecka: zmiany personalne

  Zmiany personalne w diecezji bielsko-żywieckiej 2024

  Mistrzowie pływania
  2024-06-19

  Mistrzowie pływania

  Po Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu dla Szkół Podstawowych wiemy, że najszyb...

  Pogoda Bielsko. Synoptycy wydali dwa ostrzeżenia meteo
  2024-06-19

  Pogoda Bielsko. Synoptycy wydali dwa ostrzeżenia meteo

  Ostrzeżenia meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego

   Popularne Artykuły


   Obejście Węgierskiej Górki coraz bliżej. To będzie wyjątkowo malownicza trasa
   2024-06-15

   Obejście Węgierskiej Górki coraz bliżej. To będzie wyjątkowo malownicza trasa

   Obejście Węgierskiej Górki coraz bliżej. To będzie wyjątkowo malownicza trasa przez Beskidy

   Najnowsze ostrzeżenie IMGW. Intensywne opady deszczu
   2024-06-16

   Najnowsze ostrzeżenie IMGW. Intensywne opady deszczu

   Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla Powiatu B...

   Ogólnopolski Finał Czwartków LA
   2024-06-18

   Ogólnopolski Finał Czwartków LA

   Dwa medale przywieźli lekkoatleci z naszego regionu z XXX Ogólnopolskiego Finału Czwartków...

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO