Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-08-31

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

WOŚP. Kolacja z prezydentem za 9300 zł? Trwa licytacja

2026-02-01 15:39:00 UM Bielsko-Biała 943


WOŚP. Kolacja z Jarosławem Klimaszewskim! Trwa licytacja!

UM B-B

Kolejny, szóśty już rok z rzędu, swoją aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kontynuuje prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

- Zapraszam więc do aukcji, w której można wylicytować kolację... ze mną. Tradycyjnie – to ja ją dla szczęśliwego zwycięzcy przyrządzę! Licytujcie dla najwspanialszej Orkiestry na Świecie! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! – zachęca włodarz.

https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-prezydentem-bielska-bialej-jaroslawem-klimaszewskim-18252916374


R E K L A M A 


 

WOśp

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Ostrzeżenia meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego: Burze
    2026-08-31

    Ostrzeżenia meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego: Burze

    Ostrzeżenia meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego

    Zamkowa znów dla kierowców! Trwa wielkie sprzątanie po Miejskiej Promenadzie Kultury
    2026-08-31

    „Carmen” dwukrotnie przyciągnęła tłumy w Bielsku-Białej
    2026-08-30

    „Carmen” dwukrotnie przyciągnęła tłumy w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała oszalała na punkcie „Carmen”! Tłumy dwa razy w centrum miasta

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO