Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-23

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Urządzili sobie prywatkę, teraz czekają ich spore kłopoty

2020-04-08 09:11:45 SN 2391


Podczas imprezy zakrapianej alkoholem jeden z jej uczestników wszczął awanturę, po wyjściu z imprezy, żeby dokuczyć towarzyszom, wezwał Policję.

 

Policja Bielsko-Biała

Policjanci z czechowickiego komisariatu ujawnili czwórkę znajomych, którzy zorganizowali prywatkę. Podczas imprezy zakrapianej alkoholem jeden z jej uczestników wszczął awanturę, zakłócił porządek publiczny, po wyjściu z imprezy, żeby dokuczyć towarzyszom, wezwał Policję. Przeciwko całej czwórce mundurowi skierowali wnioski o ukaranie do sądu za naruszenie nowych przepisów porządkowych. Powiadomili też Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który może nałożyć na nich dotkliwe kary finansowe.

W poniedziałek wieczorem na telefon alarmowy centrum powiadamiania ratunkowego zadzwonił 35-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic zawiadamiając, że w jednym z mieszkań, wbrew obowiązującym przepisom porządkowym, odbywa się towarzyskie spotkanie. Policjanci podejmujący interwencję szybko ustalili, że mężczyzna, który ich wezwał, brał wcześniej udział w tym zakrapianym alkoholem spotkaniu. Tam pokłócił się z jednym z uczestników imprezy i wszczął awanturę, zakłócając nie tylko prywatkę, ale także ład i porządek publiczny w okolicy. Kiedy opuścił imprezę, chcąc dokuczyć pozostałym na niej znajomym, postanowił wezwać Policję, informując o tym, że w jednym z mieszkań wbrew specjalnym przepisom porządkowym odbywa się impreza.

Stróże prawa szybko ustalili, że on również brał udział w prywatce. Ustalili, że jedynym celem spotkania towarzyskiego było wspólne biesiadowanie. Ponieważ ten cel zdecydowanie nie mieścił się w kategorii niezbędnych potrzeb życiowych, przeciwko jego czworo uczestnikom skierowali wnioski o ukaranie do sądu za złamanie wprowadzonych niedawno przepisów porządkowych. O ich nieodpowiedzialnym zachowaniu stróże prawa zawiadomili także Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który może na każde z nich nałożyć karę finansową w wysokości nawet 30 tys. złotych. 35-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i trafił do izby wytrzeźwień, a reszta jego kompanów – mężczyzna i dwie kobiety zostali odesłani do swoich domów.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Miasto prowadzi rekrutację i zapowiada konkurs na ważne stanowisko
    2026-06-23

    Miasto prowadzi rekrutację i zapowiada konkurs na ważne stanowisko

    Nowe nabory w Bielsku-Białej. Magistrat szuka pracowników i zapowiada ważny konkurs

    Bielskie Drogi. Wzmożone działania Policji
    2026-06-23

    Bielskie Drogi. Wzmożone działania Policji

    Więcej kontroli na Bielskich Drogach. Trwają wzmożone działania Policji

    Nocna przejażdżka hulajnogą zakończona upadkiem
    2026-06-23

    Nocna przejażdżka hulajnogą zakończona upadkiem

    Nocna jazda hulajnogą zakończona groźnym upadkiem. 14-latka trafiła pod opiekę medyków

      Popularne Artykuły


      Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta
      2026-06-20

      Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta

      Marsz Równości i kontrmanifestacja na placu Chrobrego

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
      2026-06-21

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

      Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim
      2026-06-21

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim

      Marzenie 100-latki spełnione. Spotkanie z Prezydentem RP Karolem Nawrockim

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO