Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2024-05-31

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Odkurzacz bezprzewodowy – czy to dobry pomysł?

2021-09-04 10:56:14 Artykuł Partnera 1574


Kupując sobie do domu nowy sprzęt, zawsze zastanawiamy się nad tym, co wybrać. Nie chcemy przecież nabyć produktu, który po jakimś czasie się zepsuje i nie będzie nam już dobrze służył. Są jednak takie produkty, które wybrać jest trudniej – jest to między innymi odkurzacz bezprzewodowy. Dlaczego tak jest? Ponieważ nie jesteśmy jeszcze do końca zaznajomieni z takimi urządzeniami - mnóstwo osób posiada jeszcze w domu zwykły odkurzacz z kablem. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo mocno się nimi interesujemy – wiemy, że są w stanie ułatwić nam odkurzanie i na pewno sprawią się lepiej niż wersja z kablem.

odkurzacz bezprzewodowy czy to dobry pomysl

Taka jest prawda – ten sprzęt po prostu bardzo się przydaje. Zwykły odkurzacz jest nieporęczny i korzystanie z niego jest dla wielu osób zwyczajnie niewygodne. Widzimy to w szczególności wśród osób starszych, które nie mogą zbyt dużo dźwigać. Taki odkurzacz musi być cały czas przypięty do kontaktu i jest ciężki - nawet jeżdżąc nim po podłodze, bardzo się przy tym męczymy. Nie mówiąc już o tym, że nie jesteśmy w stanie go podnieść i posprzątać sufitu lub wyżej postawionej szafki. Mnóstwo osób na to narzeka i to właśnie dlatego zaczęto tworzyć produkty bez kabla – wygodne, poręczne i zwyczajnie łatwiejsze w użyciu.

Nie każdy musi oczywiście mieć go w domu, jeżeli nie czuje takiej potrzeby – to tylko opcja. My uważamy jednak, że jak ktoś raz go sobie przetestuje – na pewno zauważy, że faktycznie może on być pomocny i nie trzeba się dalej męczyć ze standardową wersją. Podczas wybierania swojego odkurzacza bezprzewodowego musimy jednak sprawdzić mnóstwo różnych parametrów - czas pracy, moc ssania, dostępne końcówki. Jeżeli tego nie zrobimy to możemy przypadkiem wydać swoje pieniądze na coś, co nie odpowiada nam w 100%. Dlatego też warto wcześniej odwiedzić sobie stronę odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl i przekonać się, co mówi ona o poszczególnych modelach. To normalne, że my nie mamy niezbędnej wiedzy na ten temat – ale mają ją specjaliści, którzy chcą się z nami podzielić swoimi wnioskami.

Dlaczego odkurzacz bezprzewodowy jest lepszy od klasycznej wersji?

Podczas zakupów najważniejsze jest dla nas zwykle to, aby nabywany sprzęt był lepszy od tego, który mamy obecnie w domu. To normalne – nie chcemy wydawać większej ilości pieniędzy na produkt, który nie będzie się niczym różnił. Jeżeli więc obecnie masz w domu odkurzacz z kablem – wersja bezprzewodowa to na pewno krok w dobrą stronę. Mnóstwo osób decyduje się na zakup tego urządzenia - to właśnie dlatego cieszą się one tak dużą popularnością i dlatego tworzone jest coraz więcej różnych modeli.

Jeżeli mielibyśmy wymienić podstawowe różnice to na pewno zwrócilibyśmy tutaj uwagę na brak kabla, mniejszą wagę i silniejszą moc – to te rzeczy odróżniają odkurzacz bezprzewodowy od jego starszej wersji. Może się wydawać, że nie jest to dużo - ale w praktyce jednak różnica jest ogromna i szybko to zauważamy. Sprzątanie powinno być przecież czynnością, którą możemy wykonać szybko, sprawnie i dokładnie - a ciągnięcie za sobą ciężkiego pojemnika i konieczność podpinania go do prądu w każdym pokoju na pewno nie brzmi, jak przyjemne zadanie.

dlaczego odkurzacz bezprzewodowy jest lepszy od klasycznej wersji

Taki odkurzacz jest lepszy, bo razem z nim oszczędzamy czas – a czas jest przecież bezcenny. Istnieje też mniejsze prawdopodobieństwo, że go uszkodzimy i sami zrobimy sobie krzywdę - konieczność manewrowania ciężkiego pojemnika w starszym wieku bywa problematyczna. Jesteśmy też na pewno w stanie czyścić dokładniej - możemy docierać w trudno dostępne miejsca, odkurzyć kanapę i różne zakamarki. Mamy taką możliwość, bo w wielu odkurzaczach bezprzewodowych dostępny jest także moduł ręczny i są one po prostu lżejsze.

Co warto wiedzieć przed zakupem?

Jeżeli chcesz jeszcze lepiej przygotować się do zakupu takiego odkurzacza to odwiedź sobie stronę https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/o-czym-warto-wiedziec-zanim-wybierzemy-bezprzewodowy-odkurzacz-akumulatorowy/. Ludzie na szczęście lubią dzielić się swoimi opiniami i na tej podstawie można dojść do ważnych wniosków. Pamiętajmy o tym, że takie sprzęty faktycznie nie funkcjonują na rynku od bardzo dawna, więc dopiero teraz jesteśmy w stanie zwrócić uwagę na ich największe wady i zalety.

Wchodząc na wspomnianą stronę dowiesz się, kiedy lepiej jest kupić sobie odkurzacz 2w1, a kiedy lepiej wybrać 3w1. Zrozumiesz różnicę pomiędzy tymi modelami i będziesz w stanie dobrać taki sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Poznasz także podstawowe fakty na temat odkurzaczy bezprzewodowych, które mogły jeszcze umknąć Twojej uwadze – informacje na temat pojemnika i metod jego czyszczenia oraz czasu pracy poszczególnych modeli.

Odkurzacz bezprzewodowy – czy usuwa sierść?

Mnóstwo osób chce wymienić swój model odkurzacza na coś lepszego, ponieważ ciągle muszą walczyć z sierścią swoich zwierzaków - posiadając psa lub kota musimy się spodziewać, że odkurzanie będzie musiało odbywać się o wiele częściej. Jeżeli zwierzęta wchodzą też na dywany i kanapy – sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, ponieważ ich włosy mogą zbierać się w tych miejscach. Tutaj także odkurzacz bezprzewodowy sprawdza się lepiej niż klasyczna wersja – przy pomocy modułu ręcznego jesteśmy w stanie zbierać sierść nawet kilka razy w ciągu dnia i zajmie nam to zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/blog/odkurzacz-do-siersci-ktory-model-bedzie-najlepszy-do-sprzatania-po-naszym-pupilu/ możesz sobie sprawdzić, który model radzi sobie z tym zadaniem najlepiej – na pewno będzie to sprzęt, który posiada dużą moc i jest faktycznie w stanie zebrać każdy włos.

odkurzacz bezprzewodowy czy usuwa siersc

Jaką firmę wybrać?

Jeżeli nie interesujesz się tylko parametrami odkurzacza bezprzewodowego, ale zależy Ci także na zakupie produktu zaufanej marki - możesz zastanowić się nad zakupem urządzenia firmy Philips. Większość z nas ma już mnóstwo ich sprzętów w swoim domu, więc wiemy, że są one niezawodne i pracują bez żadnych problemów przez wiele lat. Na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/philips możesz znaleźć ranking najczęściej wybieranych modeli.

Odkurzacze bezprzewodowe powinny być robione z takich materiałów, które są w stanie wiele wytrzymać - każdemu przecież może zdarzyć się uderzenie nim w ścianę lub przypadkowe przewrócenie go. Jeżeli odkurzacz jest solidny to nic mu się w takiej chwili nie stanie. Philips dba o to, aby jego sprzęty były odporne i umożliwiały nam odkurzanie przez długi czas. 

Każdy powinien u nich znaleźć jakiś produkt dla siebie - dostępne są produkty droższe, które mają lepsze parametry i te tańsze, które w dalszym ciągu będą bardzo dobrze wykonywały swoje zadanie. Zapoznaj się najpierw z filmem https://youtu.be/Jz4hwzk3Nxc, który może pomóc Ci w wyborze marki Philips. Dodatkowo przed zakupem warto także poznać opinie klientów na ich temat i wtedy podejmij decyzje – bez względu na wybrany model, powinien on spełnić Twoje oczekiwania.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Biskup Roman Pindel udziela dyspensy
  2024-05-30

  Biskup Roman Pindel udziela dyspensy

  Biskup Roman Pindel udzielił wszystkim wiernym przebywającym na terenie diecezji Bielsko-Ż...

  Boże Ciało w Bielsku-Białej
  2024-05-30

  Boże Ciało w Bielsku-Białej

  W związku z procesjami Bożego Ciała na ulicach mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. ...

  Synoptycy zapowiadają burze z gradem. Najnowsza prognoza pogody
  2024-05-30

  Synoptycy zapowiadają burze z gradem. Najnowsza prognoza pogody

  IMGW wydało ostrzeżenie dla Powiatu Bielskiego

   Popularne Artykuły


   Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO w Bielsku-Białej już otwarte
   2024-05-28

   Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO w Bielsku-Białej już otwarte

   W weekend OKO odwiedziły tłumy, dzień wcześniej – 24 maja - odbyło się uroczyste otwarcie ...

   Piotr Krzyżowski zdobył Mount Everest solo, bez użycia tlenu!
   2024-05-24

   Piotr Krzyżowski zdobył Mount Everest solo, bez użycia tlenu!

   Piotr Krzyżowski zdobył Mount Everest. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że P...

   Zbliża się Przedszkoliada 2024
   2024-05-27

   Zbliża się Przedszkoliada 2024

   Turniej na popularnej „Górce” będzie doskonałą okazją do świętowania Dnia Dziecka, który w...

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO