Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Nowe szlaki w Gminie Porąbka

2016-03-21 16:00:00 UG Porąbka 2594


Sekcja Militarna Stowarzyszenia „SOKÓŁ” Międzybrodzie Bialskie wytycza szlaki turystyczne w Gminie Porąbka.

foto: UG Porąbka

Została wytyczona pierwsza część trasy z Centrum Porąbki przez Centrum Wielkiej Puszczy na Kiczerę ( szlak niebieski). W najbliższych dniach zostanie wytyczony- odtworzony stary szlak czarny z Kozubnika na Górę Żar. Sekcja wytyczy również szlak dojściowy do szlaku niebieskiego, który swój początek znajdzie w Czańcu - ul. Wodna koło Gimnazjum. Szlak dojściowy będzie prowadził na Trzonkę.

W wytaczaniu szlaków uczestniczyli: Piotr Trojak zapalony turysta, Piotr Harat Prezes PTG „ Sokół”, Tadeusz Mreńca PTTK Porąbka, Rafał Borkała oraz Ewelina Posmyk.

Szlaki zostaną oddane do użytku w II / III kwartale bieżącego roku.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.
    2026-06-22

    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.

    29-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W ramach polityki zero tol...

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa
    2026-06-22

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa

    Dwie kobiety, które przez lata z oddaniem służyły swoim parafiom, otrzymały jedno z najwyż...

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury
    2026-06-22

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury

    Powiat Bielski pod alertem. Nadciągają gwałtowne burze i intensywne opady

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO