Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Naśnieżają stok na Dębowcu

2014-12-28 10:05:00 SN 2511


Do otwartych stoków w Szczyrku, Wiśle oraz Istebnej niebawem powinien dołączyć Dębowiec

 

foto: SN

Dzięki sprzyjającej temperaturze oraz utrzymującym się warunkom atmosferycznym od wczoraj ruszyła praca armatek. Zanim jednak na stoku pojawią się pierwsi narciarze, ośrodek musi zostać odebrany przez przedstawicieli GOPR-u. Najprawdopodobniej obiekt będzie otwarty dopiero po nowym roku.

Bielsko-Bialski Ośrodek Rekreacyjno-Narciarski „Dębowiec” informuje, że podczas naśnieżenia stoku kolej jest nieczynna.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.
    2026-06-22

    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.

    29-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W ramach polityki zero tol...

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa
    2026-06-22

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa

    Dwie kobiety, które przez lata z oddaniem służyły swoim parafiom, otrzymały jedno z najwyż...

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury
    2026-06-22

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury

    Powiat Bielski pod alertem. Nadciągają gwałtowne burze i intensywne opady

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO