Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Kto jest zobowiązany złożyć?

2015-11-04 05:00:00 UM Bielsko-Biała 2676


Biuro Gospodarki Odpadami przypomina o obowiązku złożenia pierwszej deklaracji DGO-4

foto: UM Bielsko-Biała

Do złożenia deklaracji DGO-4 w terminie od 21 września 2015 r. do 20 listopada 2015 r. zobowiązani są:

a) właściciele:
- nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe
- innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku;

b) Zarząd Rodzinnych Ogrodów Działkowych dla ogródków działkowych na terenie ROD.

Do kiedy należy złożyć deklarację DGO-4 ?

Termin złożenia pierwszej deklaracji DGO-4 upływa 20 listopada 2015 r.

Co, jak, kiedy i gdzie? - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo na stronie: www.czystemiasto.bielsko-biala.pl w Aktualnościach.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.
    2026-06-22

    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.

    29-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W ramach polityki zero tol...

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa
    2026-06-22

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa

    Dwie kobiety, które przez lata z oddaniem służyły swoim parafiom, otrzymały jedno z najwyż...

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury
    2026-06-22

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury

    Powiat Bielski pod alertem. Nadciągają gwałtowne burze i intensywne opady

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO