Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2025-12-01

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Dobijał się do cudzej kamienicy, trafił do więziennej celi

2020-12-02 12:00:00 Policja Bielsko-Biała 1550


Mężczyzna dobijał się do bramy kamienicy i nie reagował na prośby mieszkańców o opuszczenie ich nieruchomości. Był poszukiwany przez sąd

foto: KMP Bielsko-Biała

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 29-latka, poszukiwanego przez bielski sąd. Mężczyzna dobijał się do bramy kamienicy i nie reagował na prośby mieszkańców o opuszczenie ich nieruchomości. Po sprawdzeniu go okazało się, że mężczyzna kilka dni temu wrócił zza granicy i nie miał w Polsce stałego miejsca zamieszkania. Był też poszukiwany przez sąd w związku z wyrokiem 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj późnym wieczorem dyżurny trzeciego komisariatu odebrał zgłoszenie o bezdomnej osobie, która awanturowała się z mieszkańcem jednej z kamienic przy ulicy Mickiewicza w Bielsku-Białej. Według zgłoszenia, mężczyzna bez zgody mieszkańców przebywał na klatce schodowej budynku. Kiedy został przez nich wyproszony, zaczął dobijać się do zamkniętej bramy kamienicy. Mieszkańcy nieruchomości wezwali patrol Policji. Na miejsce zostali skierowani mundurowi z wydziału prewencji bielskiej komendy. Stróże prawa sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie danych. Okazało się, że jest on poszukiwany przez bielski sąd w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdyż ciąży na nim wyrok 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mundurowi ustalili, że kilka dni temu wrócił on do Polski zza granicy i nie miał w kraju stałego miejsca zamieszkania, dlatego tułał się po mieście. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, został on doprowadzony do bielskiego oddziału cieszyńskiego zakładu karnego przy ulicy Słowackiego.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Bielsko-Biała. Praca czeka, czyli 147 wolnych miejsc pracy
    2025-12-01

    Bielsko-Biała. Praca czeka, czyli 147 wolnych miejsc pracy

    W październiku 2025 r. zgłoszono 147 wolnych miejsc pracy. Wśród zgłoszonych miejsc pracy ...

    Nielegalne źródło energii z ulicznej latarni. Dwie osoby zatrzymane
    2025-12-01

    Nielegalne źródło energii z ulicznej latarni. Dwie osoby zatrzymane

    Mężczyźni w sposób nieuprawniony podłączyli się do sieci energetycznej, wykorzystując w ty...

    Kaski dla dzieci i prawo jazdy od 17. roku życia - nowelizacja Prawa o ruchu drogowym z podpisem Prezydenta
    2025-11-30

    Kaski dla dzieci i prawo jazdy od 17. roku życia - nowelizacja Prawa o ruchu drogowym z podpisem Prezydenta

    Przepisy opracowane w MI wprowadzają obowiązek używania kasków ochronnych przez kierująceg...

      Popularne Artykuły


      PROGRAM Święta na Starówce 2025
      2025-11-29

      PROGRAM Święta na Starówce 2025

      Od 12 do 14 grudnia będziecie mogli poczuć prawdziwie świąteczną, radosną atmosferę. Czeka...

      Na ulice Bielska-Białej ponownie wyjedzie świąteczny autobus MZK
      2025-11-29

      Na ulice Bielska-Białej ponownie wyjedzie świąteczny autobus MZK

      Inauguracja zaplanowana jest na 5 grudnia 2025 br. Tego dnia dla pasażerów podróżujących l...

      Bielsko-Biała. W rejonach podgórskich temperatura wyniesie -12°C
      2025-11-27

      Bielsko-Biała. W rejonach podgórskich temperatura wyniesie -12°C

      Bielsko-Biała. W rejonach podgórskich temperatura wyniesie -12°C

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO