Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Bielsko-Biała: Wracają przyjęcia do szpitala

2020-12-18 05:00:00 Szpital Bielsko 1802


Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej stopniowo wraca do pracy w pełnym zakresie. Placówka ponownie rozpoczęła przyjęcia planowe na większość oddziałów

Szpital Bielsko-Biała

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej stopniowo wraca do pracy w pełnym zakresie. Placówka ponownie rozpoczęła przyjęcia planowe na większość oddziałów, z wyjątkiem kardiologii oraz oddziału chorób wewnętrznych i diabetologii, gdzie leczeni są wyłącznie chorzy na Covid-19.

Do tej pory na oddziały przyjmowani byli wyłącznie pacjenci cierpiący na choroby onkologiczne, a także w stanach ostrych i zagrażających życiu. Wszyscy pacjenci przyjmowani na oddziały mają wykonywane testy na obecność koronawirusa.

- Szpital Wojewódzki pracuje w ostrym reżimie sanitarnym. Lekarze, pielęgniarki, położne i pozostały personel medyczny wyposażeni są w środki ochrony osobistej. Na bieżąco odbywa się również dezynfekcja pomieszczeń i szpitalnej aparatury – informuje rzecznik prasowych Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej Anna Szafrańska.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim
    2026-06-21

    Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim

    Marzenie 100-latki spełnione. Spotkanie z Prezydentem RP Karolem Nawrockim

    Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta
    2026-06-20

    Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta

    Marsz Równości i kontrmanifestacja na placu Chrobrego

    Bielsko-Biała. Upały nawet do 33°C
    2026-06-19

    Bielsko-Biała. Upały nawet do 33°C

    Uważajcie na upały. Instytut Meteorologii wydał ostrzeżenie 2 stopnia!

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO