Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Bielsko-Biała. Kolejne drzewa na deptaku

2023-05-24 08:44:38 UM Bielsko-Biała 1334


Ponad 20 nowych drzew pojawiło się na ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej. To kolejne około dwumetrowe graby posadzone przez Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w postawionych na deptaku donicach.

Bielsko-Biała

W następnej kolejności drzewa zostaną obsadzone roślinami – trzęślicą modrą, rozchodnikami, szałwią omszoną, komarzycą i koleusami. Pierwsza partia drzew w donicach pojawiła się na ulicy 11 Listopada - na odcinku od mostu do ul. Norberta Barlickiego - w maju 2021 roku w efekcie jednego z ogólnomiejskich projektów Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej pod nazwą 332 drzewa i 5 gałęzi. Obecnej wiosny posadzone wtedy 15 drzew wygląda już bardzo okazale.

 


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.
    2026-06-22

    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.

    29-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W ramach polityki zero tol...

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa
    2026-06-22

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa

    Dwie kobiety, które przez lata z oddaniem służyły swoim parafiom, otrzymały jedno z najwyż...

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury
    2026-06-22

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury

    Powiat Bielski pod alertem. Nadciągają gwałtowne burze i intensywne opady

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO