Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-25

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB

2021-09-14 05:00:00 UM Bielsko-Biała 2610


W tegorocznych targach bierze udział ponad 270 wystawców. Ekspozycje zlokalizowane będą zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pięciu halach namiotowych oraz na terenach otwartych

foto: SN

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGERTAB®2021 będą się odbywać od 14 do 16 września w hali pod Dębowcem i na terenach targowych obok hali.


R E K L A M A 


- Nasze targi to największa w Polsce ekspozycja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki a jednocześnie miejsce jednego z najważniejszych spotkań projektantów, konstruktorów, producentów i usługodawców z przedstawicielami energetyki zawodowej i przemysłowej. Targi te są również interesujące dla przedstawicieli samorządów miast i powiatów ze względu na prezentowane innowacyjne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, energooszczędnego oświetlenia, systemami zarządzania energią dla klastrów czy spółdzielni energetycznych, itp. – informuje dyrektor organizującej targi firmy ZIAD Bielsko-Biała Dariusz Mrzygłód.

W tegorocznych targach bierze udział ponad 270 wystawców. Ekspozycje zlokalizowane będą zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pięciu halach namiotowych oraz na terenach otwartych. Nadto na terenie targów zostały wyznaczone specjalne strefy, jak: Strefa OZE, Strefa Elektromobilności (SEL) oraz Strefa Praktycznych Pokazów innowacyjnych technologii elektrycznych (SPP).

W programie targów zaplanowano prezentacje i pokazy oraz konferencje na aktualne w branży tematy, jak:
- Sprawiedliwa transformacja energetyczna,
- Fotowoltaika dziś i jutro,
- Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych i dystrybucyjnych,
- Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce.
W wybranych konferencjach można będzie też uczestniczyć zdalnie (poprzez łącze internetowe) po uprzednim zarejestrowaniu się na wybraną konferencję.

Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs, w którym prestiżowymi medalami i pucharami nagradzane są szczególnie wyróżniające się produkty zgłoszone przez wystawców.

ZIAD Bielsko-Biała jako organizator targów zapewnia uczestnikom pełne bezpieczeństwo epidemiologiczne, zgodnie z aktualnymi wymaganiami GIS. Już w czasie ubiegłorocznych targów Energetab zostały z sukcesem wprowadzone odpowiednie zabezpieczenia.
Organizatorzy zachęcają zwiedzających do wcześniejszej rejestracji na targi pod adresem https://rejestracja.energetab.pl

Więcej na www.energetab.pl

Na portalu FB targów będą ukazywać się na bieżąco relacje filmowe z ciekawszych wydarzeń i wywiady z uczestnikami targów ENERGETAB®2021.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłasza zmiany personalne
    2026-06-24

    Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłasza zmiany personalne

    Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłasza zmiany personalne

    Lilianna jubileuszowym noworodkiem na porodówce BCO-SM w Bielsku-Białej
    2026-06-24

    Lilianna jubileuszowym noworodkiem na porodówce BCO-SM w Bielsku-Białej

    Lilianna, która przyszła na świat 19 czerwca, została 500. dzieckiem urodzonym w tej placó...

    Rekrutacja 2026/2027 trwa! Rozwiń swój potencjał z Wyższą Szkołą Administracji w Bielsku-Białej
    2026-06-24

    Rekrutacja 2026/2027 trwa! Rozwiń swój potencjał z Wyższą Szkołą Administracji w Bielsku-Białej

    Szukasz studiów, które pozwolą Ci zdobyć praktyczną wiedzę, rozwinąć kompetencje zawodowe ...

      Popularne Artykuły


      Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta
      2026-06-20

      Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta

      Marsz Równości i kontrmanifestacja na placu Chrobrego

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
      2026-06-21

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

      Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim
      2026-06-21

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim

      Marzenie 100-latki spełnione. Spotkanie z Prezydentem RP Karolem Nawrockim

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO