Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-24

Bądź na bieżąco


Brąz dla BKS! Kolasa i Grela w czołówce Mistrzostw Polski

2026-03-24 22:00:30 SN 12597


Szymon Kolasa i Artur Grela z BKS wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski w tenisie stołowym!

FOT

Od 20 do 22 marca w Szczecinie rozegrane były 94. Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w tenisie stołowym. W turnieju nie zabrakło reprezentantów z Bielska‑Białej. Zawodnicy BKS Szymon Kolasa oraz Artur Grela zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na tle krajowej czołówki.

Największy sukces przyniosła im rywalizacja deblowa. Duet Kolasa/Grela zaprezentował bardzo wysoką formę, pewnie awansując do półfinału po zwycięstwie nad parą Lewandowski/Bielecki. W walce o finał zawodnicy BKS zmierzyli się z jedną z najlepszych par w kraju – Konradem Kulpą i Tomaszem Kotowskim. Pomimo ambitnej postawy i wyrównanej gry, tym razem lepsi okazali się rywale.

Ostatecznie Szymon Kolasa i Artur Grela wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski, potwierdzając swoją wysoką formę oraz przynależność do krajowej czołówki.

bks

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!
    2026-06-20

    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!

    "Lato w mieście" to znany i lubiany przez bielszczan format, w który wpisują się...

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!
    2026-06-19

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!

    Maja Chwalińska uhonorowana w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!
    2026-06-17

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!

    To będzie jedno z największych i najbardziej pozytywnych wydarzeń tej jesieni.

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO