Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-16

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

IV runda SMT 2015

2015-06-08 06:00:00 SN 4876


Na torze FAP w Tychach odbyła się IV runda SMT 2015 o Puchar Auto Hit

foto: SN

Pomimo długiego weekendu na starcie zmagań o tytuł Samochodowego Mistrza Tychów stanęło siedemdziesiąt siedem załóg, które do pokonania miały trzy próby po 2,5 kilometra. Nie zabrakło również kibiców, którzy pomimo wysokich temperatur licznie zebrali się przy torze.

Klasę pierwszą do 1400ccm wygrała załoga Bieniak/Bal, jadąca samochodem Fiat Cinqucento. W klasie drugiej do 1600ccm pierwsze miejsce zajęła załoga Rybka/Grzesik startująca Citroenem Saxo.

Najszybszy czas 4 rundy w klasie trzeciej do 2000ccm osiągnęła załoga Grzebinoga/Gamża, którzy startowali samochodem Honda Civic. Na drugim miejscu z stratą 1,32 do lidera znalazła się załoga Puzoń Podżorski, jadąca Renault Clio III.
W klasie czwartej z ponad 10 sekundową przewagą zwycięstwo odniosła załoga Kobiela/Kuś. Duet startował samochodem Mitsubishi Lancer EVO. W kategorii samochodów z napędem na tylnią oś najszybciej pojechała załoga Mizera Waysman BMW E36.

Klasę Gość wygrała załoga Borowiecki/Pikorski, którzy startowali samochodem Honda Civic. Klasę Cento zwyciężyła załoga Grudka/Gut. Na drugim miejscu ze stratą 2,63 uplasował się Mendela/Krzyża

IV runda SMT 2015 była przedostatnią w całości rozegranych na torze. Kolejne rundy odbędą się na terenie Tychów oraz Pszczyny. Na tor z kolei rywalizacja powróci dopiero na rundę finałową w listopadzie.



Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Myślałeś o MINI?
    2021-02-08

    Myślałeś o MINI?

    Kultowe MINI od lat zachwyca ludzi nietuzinkowych i kreatywnych

    Motocykl z USA - droga od aukcji w Ameryce do rejestracji w Polsce
    2026-06-15

    Motocykl z USA - droga od aukcji w Ameryce do rejestracji w Polsce

    Wielu pasjonatów motocykli prędzej czy później natrafia na ten sam moment — przegląda amer...

    Cichy gigant wyjechał na trasę. Nowy Solaris electric wozi pasażerów w Bielsku-Białej
    2026-05-14

    Cichy gigant wyjechał na trasę. Nowy Solaris electric wozi pasażerów w Bielsku-Białej

    Rewolucja w komunikacji miejskiej. Pierwszy Solaris Urbino 18 electric już kursuje

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO