Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Sylwester na placu Wojska Polskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Blue Café

2025-12-15 10:27:00 UM Bielsko-Biała 43501


Sylwester na placu Wojska Polskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Blue Café

UM BB

W Bielsku-Białej stary 2025 rok będziemy żegnać, a nowy 2026 rok witać na placu Wojska Polskiego. Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej przygotowuje tam wspaniały koncert. Tego wieczoru dla bielszczan i gości w godz. 20.00-2.00 występować będą - Pociąg Rock'n'Roll, Grzybowski Band oraz Michał J. Sandecki i dizzee noize. Gwiazdą wieczoru będzie Blue Café. O północy życzenia zebranym i całemu miastu złoży Jarosław Klimaszewski.


R E K L A M A 


Jako pierwszy podczas sylwestrowego wieczoru o godz. 20.00 zaprezentuje się Pociąg Rock'n'Roll - najbardziej rock'n'rollowy zespół na Podbeskidziu. Ten energetyczny zespół działa od 12 lat. Tworzą go wokalista Zbigniew Kruczek, gitarzyści Tomasz Lenartowicz i Konrad Nycz, basista Leszek Pochopień, puzonista Bartłomiej Golec, saksofonista Mateusz Biernat, klawiszowiec Adam Kobierski i perkusistaTomasz Brańka.

O godz. 21.30 - grać będzie Grzybowski Band. To energiczna grupa muzyków, tworząca podczas swoich koncertów niepowtarzalny bigbandowy klimat. Soliści wchodzą w interakcję z publicznością, pobudzając do aktywnego odbioru muzyki zespołu, dlatego wspólna zabawa z Grzybowski Band jest gwarantowana. Zespół powstał w 2004 roku, jego założycielem jest kompozytor, aranżer, znakomity perkusista - Jarosław Grzybowski, w latach 1999-2004 perkusista zespołu Golec uOrkiestra. Zespół nagrał autorską płytę Vol 1, piosenki z tego albumu - Kocham cię, a ty i Czule śpiewam dla ciebie - były z powodzeniem prezentowane w wielu stacjach radiowych. Wydane zostały również dwa single z tymi utworami. Na scenie na pl. Wojska Polskiego usłyszymy znane i lubiane covery, ale również własne kompozycje zespołu.

Gwiazda wieczoru -Blue Café – pojawi się na scenie o godz. 23.15. To zespół muzyczny założony w 1998 w Łodzi przez Pawła Ruraka-Sokala. Wykonuje muzykę pop z elementami acid jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich.Jego wokalistką jest pochodząca z Bielska-Białej Dominika Gawęda.

O północy powitamy Nowy Rok, a życzenia złoży bielszczanom prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Już po północy na placu Wojska Polskiego odbędzie się sylwestrowa dyskoteka, którą poprowadzą Michał J. Sandecki i Dizzee Noize.

 


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Komedia „Nikt nie jest doskonały”
    2018-01-29

    Komedia „Nikt nie jest doskonały”

    Komedia „Nikt nie jest doskonały” S. Williamsa będzie grana 10 marca 2018 o godz. 19:30 w ...

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
    2026-06-21

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

    Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

    Trzy dni świętowania w Porąbce. Będzie się działo!
    2026-06-19

    Trzy dni świętowania w Porąbce. Będzie się działo!

    Dni Gminy Porąbka 2026. Trzy dni pełne atrakcji i koncert Kamila Bednarka

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO