Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

RapVentura2014

2014-12-22 06:00:00 SN 2793


Na scenie w Rudeboy’u wystąpiły składy lokalnego undergroundu

foto: SN

Tuż po 19:00 na scenę wskoczyli pierwszy artyści, którzy rozgrzewali zebraną publiczność.

Około 23:00 na scenie pojawił się przy okrzykach publiczność Vixen, promujący premierę płyty Paradox Ep. Oprócz tego można było usłyszeć utwory z wydawnictw Loco Tranquilo, Vixtape3, Kontinuum oraz Rozpalić Tłum. Od pierwszego utworu zrobiło się głośno i taka atmosfera utrzymała się do końca koncertu.

- Było świetnie i bardzo się cieszymy, że mogliśmy dla Was zagrać. Mamy nadzieje, że zobaczymy się w przyszłym roku i będzie jeszcze grubiej – napisał po koncercie na swoim profilu FB Vixen Beatz. Był to koncert charytatywny, którego celem było uzbieranie pieniędzy na akcję "Uratujmy nóżkę Rayyan'a".



Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Komedia „Nikt nie jest doskonały”
    2018-01-29

    Komedia „Nikt nie jest doskonały”

    Komedia „Nikt nie jest doskonały” S. Williamsa będzie grana 10 marca 2018 o godz. 19:30 w ...

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
    2026-06-21

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

    Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

    Trzy dni świętowania w Porąbce. Będzie się działo!
    2026-06-19

    Trzy dni świętowania w Porąbce. Będzie się działo!

    Dni Gminy Porąbka 2026. Trzy dni pełne atrakcji i koncert Kamila Bednarka

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO