Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2024-04-27

Bądź na bieżąco

Haratyk znowu mistrzem

Zawodnik Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Biała Michał Haratyk po raz kolejny został mistrzem Polski w pchnięciu kulą

Czytaj
Złoto-srebrny Kamil Herzyk

Podczas Mistrzostw Polski U20, które odbyły się w Lublinie, zawodnik Just Team Bielsko-Biała Kamil Herzyk zaprezentował życiową formę i zdobył złoty i srebrny medal.

Czytaj
Karate na najwyższym poziomie

Serce światowego karate przez dwa dni biło w Bielsku-Białej. 22 i 23 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego podczas Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska w 12 konkurencjach wystąpiło 96 sportowców z 20 krajów. Zawody przygotowała Polska Unia Karate/KSA Atemi.

Czytaj
Srebrna Maja Chamot

Zawodnicza Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Biała Maja Chamot została wicemistrzynią Polski U23 w skoku o tyczce, pokonując wysokość 4 metrów

Czytaj
14 medali w Gliwicach

17 czerwca w Gliwicach odbyły się lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska U16. Nasi Zawodnicy przywieźli z nich 14 medali.

Czytaj
Lato w mieście na sportowo

W ramach akcji Lato w mieście na sportowo - jak co roku podczas wakacji - Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z zaprzyjaźnionymi organizacjami proponuje szereg ciekawych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych oraz warsztatów sportowych dla dzieci i młodzieży. Zapisy na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów już się rozpoczęły.

Czytaj
Kompleks boisk w Komorowicach zachwyca

Przestrzeń sportowo-rekreacyjna przy Szkole Podstawowej nr 29 w Komorowicach zmieniła radykalnie swój wygląd. Teraz młodzi sportowcy mają godne warunki, aby rozwijać swoje talenty.

Czytaj
Atemi na Mistrzostwach Polski

Bielski team zaprezentował się doskonale - w konkurencjach indywidualnych i drużynowych zdobył 8 medali, w tym: 2 złote, 2 srebrne oraz 4 brązowe, co dało klubowi 5. pozycję w klasyfikacji medalowej.

Czytaj
Przedszkoliada 2023

36 przedszkoli - 31 z Bielska-Białej i 5 z okolic - wystawiło swoje reprezentacje do 17. Przedszkoliady, czyli Turnieju MiniPiłki Nożnej dla najmłodszych, który odbywał się w stolicy Podbeskidzia 3 czerwca.

Czytaj
XXII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny BeskidianAthletic

3 czerwca na stadionie Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Biała odbył się XXII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Beskidian Athletic.

Czytaj
Bieg Fiata już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę 21 maja w Bielsku-Białej odbędzie się 29. Bieg Fiata. Zawodnicy pobiegną przez miasto na dystansie 10 km.

Czytaj
Wojciech Laszczak na podium w  prestiżowych zawodach Crossfit w Europie

Wojciech Laszczak na podium w prestiżowych zawodach Crossfit w Europie

Wojciech Laszczak zajął trzecie miejsce w jednych z najbardziej prestiżowych zawodach CrossFit w Europie