Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-02-18

Bądź na bieżąco

Kolejny sukces Elizy Gaweł

2019-02-18 19:02:14 Atemi Bielsko-Biała 181

Eliza Gaweł z Atemi Bielsko-Biała zdobyła brązowy medal wśród seniorek w kategorii kata indywidualne na międzynarodowym turnieju karate Olimpijskiego WKF - Berlin Open

W sobotę 16 lutego w stolicy Niemiec został rozegrany międzynarodowy turniej karate olimpijskiego WKF – Berlin Open. W zawodach wzięło udział około 1050 zawodników reprezentujących 172 kluby z 40 krajów. Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka bielskiego klubu Atemi Eliza Gaweł, która zajęła trzecie miejsce zdobywając brązowy medal wśród seniorek w kategorii kata indywidualne. Eliza pokonała zawodniczki z Niemiec, Francji i Luksemburga, ulegając w tylko w półfinale zwyciężczyni konkurencji – Holenderce Samanthcie Van Lokven.

Zmarł Marcin Biskup

Z przykrością informujemy, że nie żyje Marcin Biskup

Czytaj

Michał Haratyk Halowym Mistrzem Polski 2019!

Michał Haratyk obronił tytuł Halowego Mistrza Polski

Czytaj

Przedwiosenny bieg na orientację 2.03.2019r.

Zorientowane Kozy to bieg na orientację dla wszystkich lubiących dobrą zabawę oraz aktywny sposób spędzania wolnego czasu - Zapisy elektroniczne

Czytaj

Prezydent wręczył Harnasie 2018

Bielsko-Biała to nie tylko prężny ośrodek gospodarczy i kulturalny, ale również ważne i znaczące miejsce na sportowej mapie naszego kraju, w którym rozwija się zarówno sport profesjonalny, jak i amatorski. Siłą bielskiego sportu są przede wszystkim organizacje sportowe, których jest w naszym mieście ponad 100 i w których szkoli się około 5 tysięcy zawodniczek i zawodników – podkreślił w swoim wystąpieniu Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski.

Czytaj

Rekord uhonorowany i wyróżniony

Najlepszą drużyną Bielska-Białej wybrano futsalowców Rekordu SSA, mistrzów Polski, zdobywców Pucharu i Superpucharu i uczestników rozgrywek Ligi Mistrzów

Czytaj

27. Bieg Fiata! - Ruszyły zapisy

Wystartowały zapisy do 27. Biegu Fiata

Czytaj

Tour de Pologne ponownie zawita do Bielska-Białej

Również w 2019 roku Bielsko-Biała będzie gościło najlepsze zawodowe grupy kolarskie

Czytaj

Terminarz rundy wiosennej 2019

Górale rozegrają w tych rozgrywkach trzynaście spotkań od początku marca do połowy maja