Bądź na bieżąco

Zawody Enduro Trails 2017#2

2017-06-23 05:00:00 UM Bielsko-Biała 1397

W sobotę w Bielsku-Białej rozpocznie się druga edycja zawodów Enduro Trails

Druga edycja zawodów Enduro Trails w Bielsku-Białej odbędzie się w dniach 24-25 czerwca. Impreza ma charakter prestiżowy, ponieważ będzie częścią europejskiej serii "Central European Enduro". Podobnie jak w pierwszej edycji, zawody odbędą się w niedzielę (początek o godz.10.00), a prolog w sobotę (start godz. 16.00). Trasa zawodów będzie miała blisko 1500 m deniwelacji i 10 km odcinków specjalnych. Zapraszamy do kibicowania uczestnikom imprezy. Szczegóły na stronie internetowej organizatora.

Rekord zagra w finale!

Bielszczanie w finale rozgrywek pucharowych Śląskiego ZPN!

Czytaj

Akcja „Lato w mieście na sportowo 2017”

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji prezentuje kalendarz wydarzeń sportowo-rekreacyjnych

Czytaj

Pogrom w Jastrzębiu Zdroju

Piłkarze bialskiej Stali nie będą miło wspominać wyjazdu do Jastrzębia Zdroju, gdzie GKS nie dał bielszczanom żadnych szans

Czytaj

Kolejne medale dla BKK Kyokushin

6 medali na Międzynarodowym turnieju karate Kyokushin zdobyli zawodnicy Bielskiego Klubu Karate Kyokushin Dubiel dojo

Czytaj

Mundial na wyciągnięcie ręki

Lewandowski po meczu z Rumunią: mundial na wyciągnięcie ręki

Czytaj

Brązowy Medal jedzie do Bielska-Białej

Zawodnik Bielskiego klubu karate kyokushin Dubiel dojo, Filip Wrzeszcz zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów

Czytaj

Zwycięskie pożegnanie

Górale pokonali MKS Kluczbork w pożegnalnym meczu dwóch wyjątkowych dla TSP piłkarzy - Marka Sokołowskiego i Dariusza Kołodzieja.

Czytaj

Grand Prix w Koszykówce 3x3

Już w sobotę odbędzie się Grand Prix Bielska-Białej 2017 w Koszykówce 3x3

Czytaj

Rekord mistrzem Polski!!!

Rekord Bielsko-Biała wywalczył mistrzostwo Polski w futsalu. To drugi mistrzowski tytuł w historii klubu

Czytaj

Wyszukaj w SN

Popularne Artykuły

Nie udało się uratować życia rowerzysty
    2017-06-17

Nie udało się uratować życia rowerzysty. Pomimo 40-minutowej resuscytacji, lekarz stwierdz...