Bądź na bieżąco

Startuje sezon na Białym Krzyżu

2019-12-03 21:32:39 SN 7626

5 grudnia startuje sezon narciarski na Białym Krzyżu

Już w najbliższy czwartek o godz. 9:00 startuje nowy sezon narciarski na Białym Krzyżu

Nasi karatecy na Mistrzostwach Europy

Zawodnicy Bielskiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowali na drugich Mistrzostwach Europy Open Seniorów i Pucharze Europy

Czytaj

Kolejne sukcesy z udziałem zawodników Atemi

Bielski Klub Karate ATEMI reprezentowało 9 zawodniczek i zawodników, którzy w kategoriach indywidualnych kata i kumite zdobyli 11 medali w tym: 4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe, co uplasowało bielszczan na 6.pozycji w klasyfikacji medalowej na 55 klubów biorących udział w zawodach

Czytaj

Tande wygrywa w Wiśle! Stoch na podium

W niedzielę na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince podziwialiśmy walkę najlepszych skoczków narciarskich na świecie w konkursie indywidualnym. Pewne zwycięstwo odniósł Norweg Daniel Andre Tande, który o ponad 15 punktów pokonał Anze Laniska ze Słowenii. Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant biało-czerwonych Kamil Stoch

Czytaj

Puchar Świata w skokach narciarskich Wisła 2019 - utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend w Wiśle obędą się zawody FIS Pucharu Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2019. W związku z organizacją konkursu należy spodziewać się zmian w ruchu drogowym na terenie miasta

Czytaj

Polscy tenisiści na koniec 2019 roku

Sezon 2019 był dość udany dla polskich tenisistek. Od czasów zakończenia kariery Agnieszki Radwańskiej ciężej o wysokie rundy w cyklu Wielkiego Szlema czy wygrane na turniejach klasy WTA Premier Series bądź z niższej półki ITF

Czytaj

Najważniejsze zawody Maćka

Maciek walczy o powrót do codziennej sprawności!

Czytaj

Trwa montaż ślizgawki. Będzie bezpłatna!

Na pl. Wojska Polskiego trwa montaż ślizgawki, która będzie dostępna już od 6 grudnia br. Decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego korzystanie z niej będzie bezpłatne

Czytaj

Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach

W Bielsku-Białej odbywać się będą zajęcia z cyklu nauki jazdy na łyżwach

Czytaj

Cenne zwycięstwo BKS Stal we Wrocławiu!

W 4. kolejce bielszczanki wyjechały do Wrocławia, by tam z drużyną VolleyWrocław walczyć o kolejne ligowe punkty

Czytaj

7.Bieg Mikołajkowy

7 grudnia już po raz siódmy w historii Bielska-Białej odbędzie się na lotnisku Bieg Mikołajkowy

Czytaj

Atemi z kolejnymi medalowymi zdobyczami

Bielski klub Atemi zdobył kolejne medale!

Czytaj

Wyszukaj w SN

Popularne Artykuły

Służby przeszukują jezioro
    2019-12-14

Jak wynika z nieoficjalnych informacji w rejonie jeziora Międzybrodzkiego znaleziono samoc...