Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2020-07-16

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Gdzie szukać ofert pożyczki bez BIK? Sprawdź

2019-11-12 12:46:45 Artykuł partnera 1169


Fot

Chociaż polskie społeczeństwo coraz bardziej się wzbogaca, to jednak coraz częściej szukamy sposobów na uzyskanie finansowego wsparcia. Czy wiesz, że już co drugi dorosły Polak posiada pożyczkę bądź kredyt gotówkowy? Okazuje się, że bardzo często pożyczka niezbędna jest nie w celu realizacji kolejnych potrzeb, ale po to, by spłacać wcześniej zaciągnięte zobowiązania. Nie da się ukryć, że możliwość zdobywania "łatwych" pieniędzy niejednokrotnie sprawia, że Polacy wpadają w tzw. pętlę zadłużenia, a instytucje bankowe coraz częściej odmawiają im udzielenia kolejnego wsparcia. Z pomocą przychodzi wtedy pożyczka bez BIK, która staje się doskonałą formą oddłużenia. Dowiedz się, czy naprawdę można uzyskać finansowe wsparcie bez weryfikacji zdolności i jak znaleźć najlepszą ofertę na rynku.

Szybka pożyczka bez BIK - czy to możliwe?

Żadna instytucja bankowa nie udzieli kredytu, zanim dokładnie nie zweryfikuje zdolności kredytowej potencjalnego klienta. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko kredytowe, a więc ryzyko ewentualnej niewypłacalności kredytobiorcy. Banki muszą zdobyć pełne zaufanie, zanim udzielą finansowego wsparcia, ale nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież zobowiązania nierzadko opiewają na bardzo wysokie kwoty, a okres współpracy to nawet kilkadziesiąt kolejnych lat.

Zupełnie inaczej jest w przypadku pożyczek, które oferowane są przez firmy pożyczkowe. Taka pożyczka online ma maksymalną wartość do 10 000 złotych, a najdłuższy okres współpracy z pożyczkobiorcą to 12 miesięcy. Ryzyko jest więc niewielkie, co więcej, w obliczu ogromnej konkurencji na rynku, instytucje pozabankowe muszą oferować atrakcyjne warunki, by pozyskać grono klientów.

W takiej sytuacji rzeczywiście udaje się zaciągnąć pożyczkę bez weryfikacji zdolności finansowej, a pożyczka bez bik, nie jest już tylko chwytliwym hasłem reklamowym, ale realną obietnicą.

Potencjalny pożyczkobiorca wypełnia wniosek elektroniczny, w którym podaje dane z dowodu osobistego, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta. Na tej podstawie weryfikacja trwa dosłownie kilka minut, by po chwili środki znalazły się na wskazanym rachunku.

Pozabankowa pożyczka prywatna bez bik i krd jest doskonałą opcją szczególnie dla tych, którzy nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku oraz dla tych, którzy nie mogą długo czekać na finansowe wsparcie.

Pożyczka bez weryfikacji - gdzie szukać najlepszych ofert?

W pierwszej kolejności należy jednak porównać co najmniej kilka różnych ofert instytucji pozabankowych, by wybrać propozycję "szytą na miarę" potrzeb i możliwości finansowych. Świetnie sprawdzą się w tym celu rankingi najlepszych pożyczek przez internet. Można je bez problemu znaleźć w sieci. Należy jednak zwrócić uwagę na to, by takie zestawienia były rzetelne i obiektywne, a przede wszystkim aktualne. Pamiętajmy, że oferty instytucji pozabankowych zmieniają się bardzo dynamicznie.

Pożyczka bez BIK - jak wybrać najlepszą?

Dobra pożyczka to zobowiązanie, które nie generuje wysokich kosztów. Właśnie dlatego w porównaniach ofert uwzględnić należy oprocentowanie, wysokość raty, okres spłaty czy koszty dodatkowe. Instytucje pozabankowe zarabiają przede wszystkim na opieszałości swoich klientów - priorytetem jest sprawdzenie kosztów, jakie zostaną nam narzucone w obliczu opóźnień w spłatach ustalonych rat.

Dobrą informacją jest zaś to, że firmy pożyczkowe bardzo często zachęcają do zaciągania pożyczek nowych klientów. Oferują im pożyczki za 0 złotych, w przypadku których pożyczkobiorca oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył. W wielu przypadkach bonusy czekają też na stałych klientów. Na przykład ci, którzy zaciągają szybką pożyczkę przez internet już kolejny raz, mogą liczyć na finansowe wsparcie o wyższej wartości na tak samo dobrych warunkach.

Warto wiedzieć, że warunki pożyczek są elastyczne i w wielu przypadkach udaje się je negocjować na swoją korzyść. Każdy pożyczkobiorca powinien zawsze dokładnie przemyśleć decyzję o zaciągnięciu takiego zobowiązania i składać wniosek dopiero wtedy, jeśli jest pewny możliwości jego spłaty.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Komputronik otwiera salon w Bielsku-Białej
  2020-07-13

  Komputronik otwiera salon w Bielsku-Białej

  W najbliższy piątek, o godzinie 17.00 w przy ulicy Jutrzenki 24B w Bielsko-Białej, odbędzi...

  Wypadek na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza
  2020-07-16

  Wypadek na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza

  Na Alei Generała Andersa doszło do poważnego wypadku. Pojazd ciężarowy z nieustalonej na c...

  PIT przez internet
  2020-07-16

  PIT przez internet

  Wysyłka deklaracji PIT w formie elektronicznej przez internet to bardzo szybki, wygodny i ...

   Popularne Artykuły


   Jak Biała budowała dwa mosty na Białej
   2020-07-11

   Jak Biała budowała dwa mosty na Białej

   Niewielka stosunkowo rzeka Biała ograniczała przez całe lata kontakt pomiędzy mieszkańcami...

   96 urodziny Marii Koterbskiej
   2020-07-10

   96 urodziny Marii Koterbskiej

   Maria Koterbska, wielka dama polskiej piosenki, 13 lipca ukończy 96 lat

   Premier Mateusz Morawiecki wprowadza II stopień alarmowy CRP-Bravo w całej Polsce
   2020-07-09

   Premier Mateusz Morawiecki wprowadza II stopień alarmowy CRP-Bravo w całej Polsce

   Premier Mateusz Morawiecki wprowadza II stopień alarmowy CRP-Bravo w całej Polsce

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO