Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-23

Bądź na bieżąco


Rekord wygrywa z akademikami

2015-11-09 10:20:00 SN 2834


Po 8 kolejkach Rekord Bielsko-Biała z 17 punktami znajduje się nadal na szczycie tabeli

foto: SN

W meczu 8 kolejki Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała wygrał u siebie 2:1 z AZS UŚ Katowice. Bramki dla biało-zielonych zdobyli: Machura oraz Popławski.

Po 8 kolejkach Rekord Bielsko-Biała z 17 punktami znajduje się nadal na szczycie tabeli. W następnej kolejce 22 listopada o godz. 18:00 biało-zieloni zmierzą się u siebie z drużyną Gwiazda Ruda Śląska.

Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice 2:1 (2:0)

Machura 3, Popławski 14 – Barański 38

Rekord: Nawrat - Janovsky, Łysoń, Wachuła, Marek, Douglas, Popławski, Machura, Kmiecik, Szymura, Franz.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!
    2026-06-20

    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!

    "Lato w mieście" to znany i lubiany przez bielszczan format, w który wpisują się...

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!
    2026-06-19

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!

    Maja Chwalińska uhonorowana w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!
    2026-06-17

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!

    To będzie jedno z największych i najbardziej pozytywnych wydarzeń tej jesieni.

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO