Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2017-05-24

Bądź na bieżąco


reklama

Podbeskidzie poznało rywali

2016-06-25 05:00:00 SN, PZPN 1191


1 ligowe rozgrywki rozpoczną się w ostatni weekend lipca. Z kim przyjdzie rywalizować w tym sezonie drużynie Podbeskidzia?

 

foto: PZPN

Zagłębie Sosnowiec, Górnik Zabrze, GKS Tychy czy Wisła Puławy to jedni z przyszłych rywali, z którymi przyjdzie w tym sezonie rywalizować drużynie Podbeskidzia na 1 ligowych boiskach.

Rozgrywki rozpoczną się w ostatni weekend lipca. W pierwszy meczu drużyna Podbeskidzia zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. Dopiero w trzeciej kolejce zobaczymy Górali na Stadionie Miejskim.

 

Pełny harmonogram gier:

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Wisła Puławy - MKS Kluczbork
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Górnik Zabrze - Stal Mielec
MKS Kluczbork - Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Chrobry Głogów - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - Bytovia Bytów
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
Stal Mielec - MKS Kluczbork
GKS Tychy - Górnik Zabrze
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork - GKS Tychy
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
Bytovia Bytów - Miedź Legnica
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn - GKS Katowice

Kolejka 5 - 24 sierpnia

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Wigry Suwałki
Stal Mielec - Bytovia Bytów
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - GKS Tychy
Wigry Suwałki - Stal Mielec
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice - Znicz Pruszków

Kolejka 7 - 3-4 września

Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec - Chrobry Głogów
GKS Tychy - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
Górnik Zabrze - MKS Kluczbork

Kolejka 8 - 10-11 września

Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz - Górnik Zabrze
Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
GKS Katowice - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 9 - 17-18 września

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Miedź Legnica - GKS Katowice
Stal Mielec - Stomil Olsztyn
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
Górnik Zabrze - Bytovia Bytów
MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 - 24-25 września

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork
Wigry Suwałki - Górnik Zabrze
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
GKS Katowice - Stal Mielec
Znicz Pruszków - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy

Kolejka 11 - 1-2 października

Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec - Znicz Pruszków
GKS Tychy - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
MKS Kluczbork - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów

Kolejka 12 - 8-9 października

Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
Wisła Puławy - Miedź Legnica

Kolejka 13 - 15-16 października

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Wisła Puławy
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Górnik Zabrze - Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki

Kolejka 14 - 22-23 października

Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - GKS Tychy
Miedź Legnica - Stal Mielec

Kolejka 15 - 29-30 października

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Miedź Legnica
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce
Stal Mielec - GKS Tychy

Kolejka 17 - 12-13 listopada

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Górnik Zabrze - Wisła Puławy
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 18 - 19-20 listopada

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - Wisła Puławy
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
Pogoń Siedlce - GKS Tychy

Kolejka 19 - 26-27 listopada

Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Miedź Legnica - MKS Kluczbork
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 20 - 4-5 marca

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Chrobry Głogów - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów - Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
MKS Kluczbork - Stal Mielec
Górnik Zabrze - GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce

Kolejka 21 - 11-12 marca

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze
GKS Tychy - MKS Kluczbork
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica - Bytovia Bytów
Wisła Puławy - Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stomil Olsztyn

Kolejka 22 - 18-19 marca

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Wisła Puławy
Wigry Suwałki - Miedź Legnica
Bytovia Bytów - Stal Mielec
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 23 - 25-26 marca

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
GKS Tychy - Bytovia Bytów
Stal Mielec - Wigry Suwałki
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków - GKS Katowice

Kolejka 24 - 1-2 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Stal Mielec
Wigry Suwałki - GKS Tychy
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
MKS Kluczbork - Górnik Zabrze

Kolejka 25 - 8-9 kwietnia

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
GKS Tychy - Chrobry Głogów
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Wisła Puławy - GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków

Kolejka 26 - 15 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
GKS Katowice - Miedź Legnica
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów - Górnik Zabrze
Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork

Kolejka 27 - 22-23 kwietnia

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy - Stomil Olsztyn
Stal Mielec - GKS Katowice
Miedź Legnica - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 28 - 29-30 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Znicz Pruszków - Stal Mielec
GKS Katowice - GKS Tychy
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz

Kolejka 29 - 6-7 maja

Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
GKS Tychy - Znicz Pruszków
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica - Wisła Puławy

Kolejka 30 - 13-14 maja

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Wisła Puławy - Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze
Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów

Kolejka 31 - 17 maja

Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn
Górnik Zabrze - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy - Wisła Puławy
Stal Mielec - Miedź Legnica

Kolejka 32 - 20-21 maja

Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Miedź Legnica - GKS Tychy
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków - Górnik Zabrze
GKS Katowice - MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki

Kolejka 33 - 27-28 maja

Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica
GKS Tychy - Stal Mielec

Kolejka 34 - 3-4 czerwca

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Stal Mielec - Pogoń Siedlce
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy - Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Przedszkoliada – Wiosna 2017
    2017-05-24

    Przedszkoliada – Wiosna 2017

    Na sztucznej murawie boiska przy ul. Młyńskiej, odbędzie się IX edycja Przedszkoliady - Wi...

    Lista została zamknięta
    2017-05-21

    Lista została zamknięta

    Lista startowa 25. Biegu Fiata jest kompletna. Na starcie stanie prawie 2000 uczestników

    Czas na wielkie emocje
    2017-05-20

    Czas na wielkie emocje

    Amp Futbol Ekstraklasa wraca do Bielska-Białej!

      Popularne Artykuły


      Zabójstwo na zamku
      2017-05-22

      Zabójstwo na zamku

      Noc muzeów w Bielsku-Białej. Zabójstwo na zamku

      MZD informuje
      2017-05-17

      MZD informuje

      W czerwcu zostanie zamknięta ul. Stojałowskiego

      Poszukujemy zaginionego bielszczanina
      2017-05-23

      Poszukujemy zaginionego bielszczanina

      Zaginiony może potrzebować pomocy lekarskiej! Mężczyzna wyszedł z domu 21 maja i do tej po...

      Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : 602 794 199

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO