Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-06-20

Bądź na bieżąco

Nasi wysoko!

2019-06-16 14:52:59 Sprint Bielsko-Biała 2180

Reprezentacja Bielska-Białej na Finale Czwartków lekkoatletycznych w Łodzi zajęła 5 miejsce!

fot

Piąte miejsce w punktacji drużynowej Ogólnopolskiego Finału czwartków na 88 drużyn. Medale zdobyli:
Wiktoria Biskup i Bartek Birecki - złoto
Martyna Kruczek - srebro
Maria Podolska, Patrycja Krzesak - brąz.

Wspólnie grają dla Sary

Już jutro w Bielsku-Białej odbędzie się finał turnieju Nasze Euro, rozgrywanym na Orliku przy ul. Słowackiego. Podczas turnieju zbierane są pieniążki na operację Malutkiej Sary

Czytaj

Puchar jest Rekordu

Futsalowy wynik futbolistów Rekordu w finale Totolotek Puchar Polski na szczeblu Śląskiego ZPN.

Czytaj

Przedszkoliada 2019

Trzynasta edycja Przedszkoliady pod hasłem „Wiosna 2019” zostanie zorganizowana 15 czerwca 2019 r. na stadionie piłkarskim przy ul. Młyńskiej 52 b

Czytaj

Podsumowanie mundialu w Bielsku-Białej

8 czerwca na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrane zostało ostatnie spotkanie w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20

Czytaj

Biletów na Galę MMA coraz mniej

Frekwencja w sobotę 29 czerwca będzie wysoka, już sprzedała się połowa biletów na trybuny i w pobliżu oktagonu w Hali pod Dębowcem

Czytaj

Pływania Start - cennik 2019

W sezonie letnim 2019 pływalnia START czynna do 15 września. CENNIK

Czytaj

Akcja „Lato w mieście na sportowo 2019”

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji prezentuje kalendarz wydarzeń sportowo-rekreacyjnych

Czytaj

Sebastian Kawa po raz ósmy Mistrzem Europy

Sebastian Kawa znów na podium. Mieszkaniec Międzybrodzia Żywieckiego po raz ósmy sięgnął po tytuł Mistrza Europy.

Czytaj

Rekord w potrójnej koronie po sezonie 2018/2019!

Rekord w ostatnim meczu futsalowego sezonu pokonał FC Toruń 4:1. Później przyszedł czas na koronację mistrzów oraz fetę z okazji zdobycia już czwartego w historii klubu tytułu

Czytaj

Pierwszy mecz Mistrzostw Świata na stadionie w Bielsku-Białej

Już dziś na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się pierwszy mecz Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. O godzinie 20.30 zmierzą się Ukraina i Stany Zjednoczone