Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2017-12-18

Bądź na bieżąco


reklama

Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac

2017-12-14 05:00:00 MDK Beskidy 1853


Podsumowanie IV edycji konkursu plastycznego Aniołek na Święta

fot. MDK Beskidy

Na konkurs plastyczny pt. ANIOŁEK NA ŚWIĘTA wpłynęło ponad 500 prac, które zostały wykonane w technikach zarówno tradycyjnych takich jak: rysunek, malarstwo, masy plastyczne, ceramika, stojące formy przestrzenne czy też technikach kombinowanych.

Jury oceniło prace w 5 kategoriach wiekowych gdzie łącznie nagrodzono 67 osób. Prace najmłodszych uczestników konkursu ujmują ,,świeżością spojrzenia'', są kolorowe, rysowane i malowane z dużą swobodą i fantazją. Pozostałe charakteryzują się indywidualnym potraktowaniem postaci, który ujawnia się w sięganiu po nowe techniki i łączeniu wielu technik plastycznych. Bardzo cieszy nas aktywność seniorów i ich wkład artystyczny w nasz konkurs.

Nagrody rzeczowe, dyplomy oraz poczęstunek ufundowali:

Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich, Miejski Dom Kultury Dom Kultury w Olszówce, Pan Marcin Lisiński, radny Bielska-Białej

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

LP

Imię i nazwisko + wiek

nagroda

kateg

Szkoła

1

Aleksandra Woźniak 6 lat

I miejsce

przedszkole

Przedszkole nr 31

2

Jakub Barcik 4 lata

I miejsce

przedszkole

Grupa Twórcza „Pajacyki”

3

Nataniel Sularczyk 5 lat

II miejsce

przedszkole

Dom Kultury w Olszówce

4

Magdalena Wójcik 6 lat

II miejsce

przedszkole

Przedszkole nr 35

5

Helena Honkisz 4 lata

II miejsce

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

6

Liliana Bączyk 6 lat

III miejsce

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

7

Mateusz Guzowski 4 lata

III miejsce

przedszkole

Dom Kultury w Olszówce

8

Jan Antosiak 5 lata

III miejsce

przedszkole

Dom Kultury w Olszówce

9

Michalina Witalińska 4 lata

wyróżnienie

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

10

Julia Haczek

wyróżnienie

przedszkole

Przedszkole

11

Zuzanna Żelazkiewicz 6 lat

wyróżnienie

przedszkole

Przedszkole nr 35

12

Mateusz Goliasz 6 lat

wyróżnienie

przedszkole

Przedszkole nr 35

13

Dominik Bużek 4 lata

wyróżnienie

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

14

Mateusz Gawlas 7 lat

I miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

15

Hanna Borowska 7 lat

I miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

16

Paweł Wesołowski 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

17

Gabriela Więzik 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 26

18

Franciszek Łopatka 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

19

Zofia Hajost 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

20

Aleksandra Batorska 9 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

21

Nina Pawliszyn 8 lat

III miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

22

Hanna Trela 9 lat

III miejsce za zestaw prac

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

23

Emilia Stolarczyk 9 lat

III miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

24

Szymon Gaweł 7 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

25

Helena Łopatka 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

26

Wiktoria Biłek 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

27

Paweł Skiba 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

28

Milena Zątek 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

29

Klaudia Symczycz 8 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

30

Nikola Brandys 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 36

31

Dawid Maślanka

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

32

Sonia Frydel 7 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Wapienicy

33

Łukasz Gruszecki 7 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 27

34

Benedykt Pachocki 11 lat

I miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

35

Igor Kos 11 lat

I miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 26

36

Zofia Nowak 12 lat

I miejsce za zestaw prac

4-6 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

37

Tobiasz Drobik

II miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

38

Paweł Komendera 12 lat

II miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

39

Wiktoria Podlipny 12 lat

II miejsce za zestaw prac

4-6 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

40

Anna Cisoń

III miejsce

4-6 klasa SP

 

41

Weronika Rajzer 11 lat

III miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

42

Joanna i Jakub Gębczyńscy

III miejsce za pracę zbiorową

4-6 klasa SP

Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa

43

Zofia Korpanty 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 20

44

Wiktoria Torbicka

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

45

Radosław Dudek

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

46

Agnieszka Grela 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 25

47

Anna Połącarz 10 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

48

Wiktoria Podlipny 12 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 25

49

Oliwia Szubert 10 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

50

Adam Borutko

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 26

51

Pola Wysocka 12 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

52

Daria Świerczek 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Świetlica socjoterapeutyczna IGNIS

53

Mikołaj Madej 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

54

Marta Janik 10 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Zespół Szkół ZCBM

55

Julia Pławecka 15 lat

I miejsce

gimnazjum

Gimnazjum ZCBM

56

Daria Gurynowicz

II miejsce

gimnazjum

Dom Kultury w Kamienicy

57

Maja Guzowska 14 lat

II miejsce

gimnazjum

Dom Kultury w Olszówce

58

Sylwia Caputa 16 lat

III miejsce

gimnazjum

 

59

Tadeusz Pasierbek

III miejsce

gimnazjum

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

60

Kinga Luci 15 lat

wyróżnienie

gimnazjum

Gimnazjum ZCBM

61

Angela Przelomski

Nagroda indywidualna

dorośli

 

62

Irena Góra

Janina Babicka

Genowefa Żaczek

Helena Bucka

Wyróżnienie za pracę zbiorową

dorośli

Dom Dziennego Pobytu św Józefa

63

Zofia Jachyn

wyróżnienie

dorośli

Dom Dziennego Pobytu św Józefa

 

 


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    II Wapienicki Kiermasz Bożonarodzeniowy

    15 grudnia w Domu Kultury w Wapienicy odbędzie się II Wapienicki Kiermasz Bożonarodzeniowy

    Czytaj

    I miejsce pary tanecznej z Beskidu

    Jakub Stadnicki i Agata Polok zajęli 1 miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Dowolnych Kompozycji Tańców Polskich "Narodowa Pulsacja" w kategorii "etiuda taneczna"

    Czytaj

    Kiermasz Świąteczny

    Dom Kultury w Olszówce zaprasza na Kiermasz Świąteczny

    Czytaj

    Projekt 100 wulkanów - jedyny taki na świecie

    W Domu Kultury w Wapienicy odbędzie się spotkanie z podróżnikiem-alpinistą Grzegorzem Gawlikiem

    Czytaj

    Kolejne szkolne boisko wielofunkcyjne

    Kolejne boisko wielofunkcyjne zostało symbolicznie oddane do użytku. Obiekt powstał przy budynku Szkoły Podstawowej nr 28 im. gen. Józefa Kustronia

    Czytaj

    Książnica Beskidzka zaprasza

    Wystawa „Cesarz na czterech tronach – Droga życiowa Karola IV Luksemburskiego”

    Czytaj

    Muzyka - moja pasja

    W Domu Kultury w Wapienicy wystąpi meksykański śpiewa operowy Mario Jarib Diaz Ochoa

    Czytaj

    Japonia w Kubiszówce

    18 listopada w bielskiej Kubiszówce po raz czwarty odbył się Dzień Kultury Japońskiej

    Czytaj

    „Kultura więzi – więzi kultury”

    Projekt "Kultura więzi – więzi kultury" dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury z programu KULTURA – INTERWENCJE był realizowany przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w okresie od 30 czerwca do 10 listopada 2017 roku.

    Czytaj

    Wyszukaj w SN

    Popularne Artykuły


    Nagrody rozdane
    2017-12-12

    Nagrody rozdane

    22. edycja Konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych z terenu Bielska-Białej za...

    Wyjątkowy kalendarz!
    2017-12-15

    Wyjątkowy kalendarz!

    Firma ilovebb wraz Barbarą Grubką przedstawiają kalendarz Bielska-Białej na rok 2018

    Razem uratowali życie nieprzytomnemu mężczyźnie
    2017-12-15

    Razem uratowali życie nieprzytomnemu mężczyźnie

    Policjanci z drogówki patrolując ulice Komorowicką w Bielsku-Białej zauważyli na chodniku ...

    Super-Nowa

    ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

    : 784 669 877

    : 602 794 199

    : redakcja@super-nowa.pl


      SN - INFORMACJE BIELSKO