Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2018-12-14

Bądź na bieżąco


reklama

Plebiscyt BCK - głosujemy

2018-09-22 13:00:00 SN,www.bck.bielsko.pl 12440


300 wykonawców zostało zgłoszonych w plebiscycie na artystów, którzy wystąpią w 2019 roku w Bielsku-Białej. Zapraszamy do głosowania w kolejnym etapie.

foto: SN

Poniżej publikujemy pełną listę ponad 300 zgłoszonych wykonawców. Teraz rozpoczynamy główną fazę głosowania.

Do 15 października oddajemy głos na MAKSYMALNIE 3 wykonawców z listy. Głosowanie odbywa się mailowo - glosuj@bck.bielsko.pl

Z jednego adresu mailowego można oddać jeden głos.

Po 15 października Bielskie Centrum Kultury opublikuje skróconą listę wykonawców. Skreślone z niej zostaną wszyscy, którzy uzyskali mniej niż 10 głosów.

Artyści ułożeni w porządku alfabetycznym, wg nazw i nazwisk (chyba że imię jest częścią nazwy formacji). Uwaga! - uwzględniliśmy także tych wykonawców które nie obecnie nie koncertują. Sytuacja może się zmienić, a na razie traktujemy głosowanie na nich jako LISTĘ MARZEŃ i PREFERENCJI (przykłady - Hey, Edyta Bartosiewicz).

 

 

Acid Drinkers

Ad.M.a

Afromental

Akcent

Akurat

Akustyk Amigos (Adam Nowak, Jarosław Treliński, Karim Martusewicz)

Artur Andrus

Gosia Andrzejewicz

Another Pink Floyd

Arka Noego

Atom String Quartet

Grażyna Auguścik

Baash

Baciary

Kuba Badach

Bajm

Maciej Balcar

Edyta Bartosiewicz

Bass Astral X Igo

Piotr Beczała

Bednarek 

Bedoes

Behemoth

Magda Bereda

Besides

Bethel

Bezczel

Białas SB Maffija

Sebastian Białek

Big Cyc

Marta Bijan

Bitamina

Rafał Blechacz

Bob One i Bas Tajpan

Bobi

Borixon

Bownik

Blue Cafe

Blue Party

Boska - spektakl teatralny Teatr Polonia

Stan Borys

Bracia

Bracia Kaczmarek

Brathanki

B.R.O.

Brodka

Grażyna Brodzińska

Rafał Brzozowski

Budka Suflera

Piotr Bukartyk

Caci Vorba

Juan Carlos Cano & Enclose

C-Bool

Stanisława Celińska

Kasia Cerekwicka

Agnieszka Chylińska

Waldemar Chyliński

Mateusz Ciawłowski

Cleo

Closterkeller

Collage

Coma

Create

 

Curly Heads

Czerwone Gitary

Natalia Czuchaj

Mirek Czyżykiewicz

Ania Dąbrowska 

Damian Luber Quartet

Damian Syjonfam

Dance on Glass 

De Mono

Radzimir Dębski

Doda/Virgin

Paweł Domagała

Domowe Melodie

Donguralesko

Urszula Dudziak

The Dumplings

The Dumplings Orkiestra

Dwa plus Jeden

Dżem

EABS

Elektryczne Gitary

Enej

Ewa Farna

Feel

Felivers

Filharmonia Krakowska-chór i orkiestra symfoniczna

Filharmonia Śląska-chór i orkiestra symfoniczna

Fisz Emade Tworzywo

Martin Fitch

Future Folk

Marta Gałuszewska

Golec uOrkiestra

Paweł Gołecki

Gromee

Grubson/

Grubson i eM Band

Gruff!

Sylwia Grzeszczak

Edyta Górniak

Happysad

Gordon Haskell i eM Band

Hey

Damian Holecki

Holy Guns

Zbigniew Hołdys

Hunter

Grzegorz Hyży 

Ich Troje

Illusion

IRA

Krystyna Janda

Lech Janerka

Robert Janowski

Jazz Band Młynarski Masecki

Anna Maria Jopek

Jula

Kabanos

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kaliber 44

Kasa

Kayah

Kazik

Kazik i Kwartet Proforma

Ralph Kamiński

Kapela ze Wsi Warszawa

Kękę

Krzysztof Kiljański

Koko Die

Kombi

Kortez

Mela Koteluk

Kasia Kowalska

Krzysztof Krawczyk

Kruk

KSU

Kult

Patryk Kumór

Kwiat Jabłoni

Dawid Kwiatkowski

Lady Pank

Lanberry

Lao Che

Filip Lato

LemOn

Monika Lewczuk

Liber

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka Bartek Kaszuba

Anita Lipnicka

Ewelina Lisowska

L. Stad

L.U.C.

Luxtorpeda

Łąki Łan

Łona & Webber

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Alicja Mejewska

Major SPZ

 

Tomek Makowiecki 

Maciej Maleńczuk

Małe TGD

Julia Marcell

Margaret

Patrycja Markowska

Maryla

Mateusz Pospieszalski Quintet

Megitza Trio

Mesajah

Mikromusic

Mateusz Mijal

Dorota Miśkiewicz

Monstrum

Kasia Moś

Motion Trio

Możdżer Danielsson Fresco

Leszek Możdżer

Mrozu

Anna Netrebko

Nocna Straż

Nocny Kochanek

Jaromir Nohavica

Norbi

Kasia Nosowska 

Adi Nowak

Natalia Nykiel

Oberschlesien

Oddział Zamknięty

Opera Śląska z Bytomia-orkiestra, chór, soliści

Organek

Piotr Orzechowski (PIANOHOOLIGAN)

O.S.T.R.

Małgorzata Ostrowska

P.A.G.E.

Papa D.

Pawbeats

Pectus

Perfect

Maria Peszek

Andrzej Piaseczny

Pidżama Porno

Julia Pietrucha

Piękni i Młodzi

Pink Freud

Kamil Pivot

PLK

Pod Budą

Natalia Pociecha

Dawid Podsiadło

Pogodno

Pokahontaz

Maciej Pol (iluzjonista)

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Poparzeni Kawą Trzy

Kasia Popowska

Power of Trinity

Poznańskie Słowiki

Natalia Przybysz

Sylwia Przybysz

Przytuła i Kruk

Janusz Radek

Raz, Dwa, Trzy

Rebeka

Rebel Babel

Red Lips

ReTo

Retrospective

Riverside

Rocker Soul

Roman Roczeń

Piotr Rogucki

Artur Rojek

Roma

Anna Rusowicz

Irena Santor

Sarius

Sarsa

Saszan

SBB

Andrzej Sikorowski

Jeremi Sikorski

Jacek Silski

Skaldowie

Sławomir

Smolasty

Sobota

Wojtek Sokół

Mirosław Sołtysek

Sonbird

Sorry Boys

Dominika Sozańska

 

Smolik / Kev Fox

Antek Smykiewicz

Stachursky

Stare Dobre Małżeństwo

Studio Accantus

Staszek Soyka

Strachy na Lachy

Michał Szpak

Michał i Marlena Szpak

Natalia Szroeder

Sztywny Pal Azji

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków

Świetliki

Tabu

Taco Hemingway

Teatr Wielki Opera Narodowa Warszawa-orkiestra, chór, soliści

Tede

Ted Nemeth

Ten Typ Mes

Tides From Nebula

T.Love

Marek Torzewski

TSA

Tulia

Tune

Grzegorz Turnau

Turnioki

Two Timer

Damian Ukeje

Magda Umer

Sławek Uniatowski

Universe

Michał Urbaniak

Ustronsky

Waglewski, Fisz, Emade

Teresa Werner

White2115

"W hołdzie dla T. Stańki" - Apostolis Anthimos, Max Mucha, Piotr Wyleżoł,
Ziut Gralak, Wojciech Waglewski

Wilki

Ray Wilson

Michał Wiśniewski

Wojciech Mazolewski Quintet

Tadeusz Woźniak

Ania Wyszkoni

Vader

Varius Manx

Vavamuffin

Verba

Video

Voo Voo

Vołosi

Janusz YANINA Iwański

 

Xxanaxx 

Łukasz Zagrobelny

Zakopower

Krzysztof Zalewski

Daria Zawiałow

Zebrani w dnia połowie

Piotr Zioła

Mateusz Ziółko

Zouzy

Quebonafide 


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Komedia „Nikt nie jest doskonały”
    2018-01-29

    Komedia „Nikt nie jest doskonały”

    Komedia „Nikt nie jest doskonały” S. Williamsa będzie grana 10 marca 2018 o godz. 19:30 w ...

    Święta na Starówce już od jutra - PROGRAM
    2018-12-13

    Święta na Starówce już od jutra - PROGRAM

    Jak co roku na bielskiej Starówce zagości świąteczna atmosfera

    Kto wystąpi w Bielsku-Białej?
    2018-12-12

    Kto wystąpi w Bielsku-Białej?

    Lista wykonawców, których w 2019 roku Bielskie Centrum Kultury postara się zaprosić do Bie...

      Popularne Artykuły


      Prezydent zaprasza do udziału w ankiecie
      2018-12-10

      Prezydent zaprasza do udziału w ankiecie

      Czas na zmianę formuły świętowania Sylwestra w naszym mieście? Czy chcą Państwo aby Bielsk...

      Motomikołaje dostarczyli górę prezentów dla dzieci!
      2018-12-09

      Motomikołaje dostarczyli górę prezentów dla dzieci!

      Motomikołaje dostarczyli górę prezentów dla podopiecznych Domu Dziecka w Cygańskim Lesie

      KęKę - czysty przekaz w Rudeboyu
      2018-12-12

      KęKę - czysty przekaz w Rudeboyu

      W minioną sobotę znany i szanowany raper z Radomia po raz kolejny odwiedził klub Rudeboy

      Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : 602 794 199

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO