Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-24

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Wjechał w drzewo na "podwójnym gazie"

2020-07-15 14:00:00 Policja Bielsko-Biała 3448


Policjanci z drogówki zatrzymali 28-letniego bielszczanina, który jadąc na „podwójnym gazie” wjechał w drzewo, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

fot. Policja

Policjanci z drogówki zatrzymali 28-letniego bielszczanina, który jadąc na „podwójnym gazie” wjechał w drzewo, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Mundurowi jednak szybko go wytropili. Badanie policyjnym alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło nocy na bielskiej ulicy Skrzydlewskiego. Około północy dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie o kierującym osobowym volvo, który miał wjechać z drzewo, a następnie zbiec z miejsca zdarzenia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani stróże prawa. Policjanci z bielskiej drogówki, którzy dojechali na miejsce jako pierwsi szybko odnaleźli kierowcę volvo. Mężczyzna ukrył się w zaroślach kilkadziesiąt metrów od miejsca kolizji. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się także, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna nie przewoził pasażerów. Na szczęście ani on, ani nikt inny nie doznał obrażeń. Mundurowi odholowali rozbity pojazd na policyjny parking. 28-latkowi za jazdę na podwójnym gazie grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Miasto prowadzi rekrutację i zapowiada konkurs na ważne stanowisko
    2026-06-23

    Miasto prowadzi rekrutację i zapowiada konkurs na ważne stanowisko

    Nowe nabory w Bielsku-Białej. Magistrat szuka pracowników i zapowiada ważny konkurs

    Bielskie Drogi. Wzmożone działania Policji
    2026-06-23

    Bielskie Drogi. Wzmożone działania Policji

    Więcej kontroli na Bielskich Drogach. Trwają wzmożone działania Policji

    Nocna przejażdżka hulajnogą zakończona upadkiem
    2026-06-23

    Nocna przejażdżka hulajnogą zakończona upadkiem

    Nocna jazda hulajnogą zakończona groźnym upadkiem. 14-latka trafiła pod opiekę medyków

      Popularne Artykuły


      Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta
      2026-06-20

      Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta

      Marsz Równości i kontrmanifestacja na placu Chrobrego

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
      2026-06-21

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

      Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim
      2026-06-21

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim

      Marzenie 100-latki spełnione. Spotkanie z Prezydentem RP Karolem Nawrockim

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO