Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2023-03-25

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Tapicer Bielsko - Mariusz Kafel

2023-03-14 17:09:21 Art Partnera 1605


Wyposażenie, w którym istotną funkcję pełnią obicia z tkanin bądź skóry w znacznym stopniu narażone jest na uszkodzenie. Mowa nie tylko o meblach. Dotyczy to także sprzętu fitness, obić samochodowych i motocyklowych, podłokietników i wszystkiego, co kojarzy się z wygodą i komfortem. Przetarć i rozdarć tapicerki nie da się uniknąć, nie oznacza to jednak, że trzeba taki mebel przeznaczyć na śmietnik. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie przywrócić mu dawny blask. To nasza misja realizowana od ponad dwudziestu lat. Zapraszamy do firmy Tapicerstwo Mariusz Kafel.

fot

Z artykułu dowiesz się między innymi:

 • Czym zajmuje się tapicer?

 • Co to jest tapicerstwo?

 • Czy możliwa jest renowacja tapicerki w starym samochodzie?

SPIS TREŚCI

 • Tapicer Bielsko-Biała

 • Tapicer Bielsko-Biała – czym się zajmujemy?

 • Renowacja mebli i urządzeń tapicerowanych – czy warto?

Tapicer Bielsko-Biała 

Miłośnicy starych mebli zdają sobie sprawę z faktu, iż są to wyroby, których trwałość może być szacowana nawet na kilkadziesiąt lat.

O tym, jak świetna to inwestycja niech świadczy ogromna popularność różnego rodzaju grup społecznych aktywnych w sieci, zajmujących się zakupem, wymianą i poszukiwaniem tych skarbów stolarskich z ubiegłego wieku.

Zanim jednak taki okaz trafi na salony, niezbędna jest interwencja tapicera i tu zaczyna się nasza rola. Istniejąca nieprzerwanie od 1991 roku firma Tapicerstwo Mariusz Kafel znana jest z tego, iż potrafi tchnąć życie w meble, które inni z chęcią przeznaczyliby na śmietnik. Jak to możliwe?

To proste. W naszą pracę wkładamy nie tylko bogatą wiedzę i doświadczenie. Każde zadanie jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, któremu towarzyszy pasja i ambicja, by efekt naszej pracy w niczym nie odbiegał od pierwowzoru. Więcej na ten temat dowiecie się ze strony https://tapicerstwokafel.pl. Zapraszamy!

Dotyczy to zresztą nie tylko mebli. Z przyjemnością zajmujemy się renowacją zabytkowych tapicerek oldtimerów. Dzięki nam zabytkowe samochody znowu cieszą wielbicieli motoryzacji, wzbudzając powszechny zachwyt, a nawet zazdrość.

Mamy na swoim koncie takie klasyki motoryzacji jak między innymi: Inter mechanica Italia spyder, VW Garbus, Jaguar e type z roku 1971, czy wreszcie Fiat 1100 tv. W równym stopniu zadbamy o motocykle, których jednym z najwrażliwszych elementów są kanapy, stale narażone na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych.

Nie chcemy jednak by tapicer Bielsko-Biała kojarzony był wyłącznie z rynkiem staroci. Spectrum naszych usług dotyczy także współczesności.

Tapicer Bielsko-Biała – czym się zajmujemy? 

Przypomnijmy, iż tapicerstwo jest rzemiosłem wyspecjalizowanym w wyściełaniu i obijaniu mebli, siedzeń, wnętrz pojazdów i wszystkiemu, co ma służyć wygodzie, relaksowi, a nawet estetyce. W tym celu wykorzystujemy najwyższej jakości skóry oraz tkaniny.

Usługi świadczone przez firmę Tapicerstwo Mariusz Kafel:

 • Renowacja tapicerki oldtimerów;

 • Renowacja kanap motocyklowych;

 • Renowacja mebli;

 • Renowacja materacy;

 • Renowacja sprzętu fitness.

Uszkodzona tapicerka nie świadczy o bezużyteczności wyposażenia. Fakt, że tkaniny się przecierają, nie jest czymś nadzwyczajnym. Można pokusić się o stwierdzenie, że pozbywanie się takich mebli lub urządzeń jest zwykłą rozrzutnością, narażającą budżet na niepotrzebne wydatki.

Renowacja mebli i urządzeń tapicerowanych – czy warto? 

Nowa tapicerka z pewnością stanowi mniejszy koszt, aniżeli zakup kolejnego mebla bądź sprzętu fitness. Poza tym nie oszukujmy się, współczesne wyroby stolarskie oparte są głównie na różnego rodzaju materiałach stanowiących kompozycje kleju i trocin. Ich wygląd rzeczywiście może budzić podziw, jednak jest to efekt krótkotrwały i ulotny. Nie da się tego powiedzieć o klasykach wykonanych z buku, dębu czy jesionu.

W podobnym stopniu dotyczy to urządzeń treningowych. Metalowe elementy mogą służyć przez wiele lat. Renowacja tapicerki na oparciach i ławeczkach z pewnością jest mniej kosztowna, aniżeli inwestycja w kolejny sprzęt.

Po naszej interwencji będziesz mógł na nich wypoczywać lub trenować jeszcze przez długi czas, oszczędzając sporą sumę pieniędzy.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Jacek Krywult przestał być radnym
  2023-03-24

  Jacek Krywult przestał być radnym

  23 marca komisarz wyborczy poinformował Radę Miejską Bielska-Białej o rezygnacji z funkcji...

  Wiadukt będzie zamknięty
  2023-03-23

  Wiadukt będzie zamknięty

  Modernizacja tej arterii komunikacyjnej ma potrwać do wiosny 2025 r. 

  Pościg ulicami Bielska-Białej. Kierowca zatrzymany!
  2023-03-21

  Pościg ulicami Bielska-Białej. Kierowca zatrzymany!

  Obywatel Gruzji prowadził pojazd, mając 2,5 promila alkoholu w organizmie, a ponadto przew...

   Popularne Artykuły


   Bielskie Drogi. Trwa akcja NURD
   2023-03-22

   Bielskie Drogi. Trwa akcja NURD

   Dzisiaj od wczesnych godzin rannych trwają policyjne działania „NURD''

   Odpowie za kradzież wózka dziecięcego
   2023-03-20

   Odpowie za kradzież wózka dziecięcego

   Sprawcą okazał się bezdomny, któremu został przedstawiony zarzut kradzieży. Za dokonane pr...


    Super-Nowa

    ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

    :

    :

    : redakcja@super-nowa.pl


     SN - INFORMACJE BIELSKO