Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-07-19

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Poszukiwany! Policja publikuje portret pamięciowy

2019-12-04 11:33:25 SN 3657


Poszkodowany dobrze zapamiętał twarz oszusta, policja publikuje portret pamięciowy sprawcy! Mężczyzna podawał się za pracownika ZUS-u. Wykorzystując chwilę nieuwagi lokatora okradł mężczyznę!

FOT

Komisariat Policji w Rydułtowach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy metodą na pracownika ZUS. Do zdarzenia doszło 13 listopada, a poszkodowany dobrze zapamiętał twarz oszusta. W Laboratorium KWP Katowice wykonano portret pamięciowy sprawcy, który publikujemy i prosimy o rozpowszechnienie. Jeśli go rozpoznajesz - skontaktuj się z Policją.

W środę, 13 listopada przed południem do drzwi mieszkania pokrzywdzonego zapukał mężczyzna podający się za pracownika ZUS-u z informacją, że ma pieniądze dla jego żony. Właściciel mieszkania wpuścił go do środka. Wykorzystując chwilową nieuwagę lokatora, sprawca okradł mężczyznę, po czym powiedział, że przyjdzie innym razem, gdy w domu będzie jego żona. Mężczyzna zorientował się dopiero po wyjściu oszusta z mieszkania, że z szafki zniknęła gotówka.

W toku prowadzonego postępowania, na podstawie podanego przez pokrzywdzonego rysopisu sporządzono portret pamięciowy sprawcy, który miał charakterystyczny kobiecy cienki głos. Każdą osobę, która rozpoznaje mężczyznę z portretu pamięciowego, prosimy o kontakt z rydułtowską bądź wodzisławską policją. Każdy szczegół dotyczący tego zdarzenia może mieć bardzo istotne znaczenie dla sprawy. Zapewniamy anonimowość!

Kontakt:

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu tel. 032 4537-255

Komisariat Policji w Rydułtowach tel. 032 4125-810

lub numer alarmowy 112.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Po fali komentarzy Prezes MZK opublikował stanowisko. Opublikował kilkuminutowe nagranie
    2026-07-18

    Po fali komentarzy Prezes MZK opublikował stanowisko. Opublikował kilkuminutowe nagranie

    Prezes spółki Hubert Maślanka postanowił publicznie odnieść się do sprawy. W obszernym nag...

    Kolejne zmiany na remontowanej ulicy Piastowskiej
    2026-07-18

    Kolejne zmiany na remontowanej ulicy Piastowskiej

    Kolejne zmiany na remontowanej ulicy Piastowskiej. Nowa organizacja ruchu zostanie wprowad...

    Bielsko-Biała. Zawyją syreny
    2026-07-17

    Bielsko-Biała. Zawyją syreny

    Na terenie Bielska‑Białej zawyją syreny alarmowe

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO