Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2023-03-25

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Galeria Sfera zaprasza na Black Weekend!

2017-11-22 13:20:00 Galeria Sfera 2303


Co tam Black Friday, Galeria Sfera zaprasza na Black Weekend!

fot. Galeria Sfera

Już po raz drugi Galeria Sfera organizuje prawdziwe święto wyprzedaży. W najbliższy weekend, od piątku 24 listopada, do niedzieli 26 listopada, w sklepach Galerii będą obowiązywać promocje i rabaty aż do 70%. Wszystko to z okazji dnia, który w kalendarzu każdego sprzedawcy zaznaczony jest na czarno, czyli Black Friday, czarnego piątku w bielskiej Galerii przedłużonego aż do niedzieli.

Rabaty od 20% do 70% zarówno na całe kolekcje, jak i wybrany asortyment, promocje sprzedażowe, prezenty i gadżety. Takie niespodzianki będą czekać w blisko 200 sklepach Galerii Sfera, które przyłączyły się do akcji Black Weekend. Jaki jest powód takiej mobilizacji? Wszystko to za sprawą czarnego piątku – kolejnego po Halloween święta zza wielkiej wody, które w naszym kraju coraz intensywniej zaznacza swoją obecność.

Black Friday w Stanach Zjednoczonych to dzień uznawany za umowny początek bożonarodzeniowego sezonu zakupowego. Tradycyjnie przypada na pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia i co roku budzi ogromne emocje zarówno wśród kupujących, jak i sprzedających. W Polsce z każdym rokiem do jego organizacji przyłącza się coraz więcej sklepów, sieci, centrów handlowych, a nawet instytucji.

To druga już w Galerii Sfera akcja wyprzedażowa organizowana pod hasłem Black Weekend. W tym roku lista sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych w niej uczestniczących jest jeszcze dłuższa, a ich oferty zdecydowanie bardziej zachęcające. Informacje o wszystkich rabatach i promocjach zawarte są w ulotce, dostępnej zarówno w formie elektronicznej na stronie www Galerii, jak i papierowej w punkcie informacyjnym, na stojakach reklamowych, i w samych sklepach. Zapraszamy, nie ma lepszego lekarstwa na jesienny nastrój niż udane zakupy – mówi Magdalena Wawrzyniak, Marketing Manager Galerii Sfera.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Jacek Krywult przestał być radnym
    2023-03-24

    Jacek Krywult przestał być radnym

    23 marca komisarz wyborczy poinformował Radę Miejską Bielska-Białej o rezygnacji z funkcji...

    Wiadukt będzie zamknięty
    2023-03-23

    Wiadukt będzie zamknięty

    Modernizacja tej arterii komunikacyjnej ma potrwać do wiosny 2025 r. 

    Pościg ulicami Bielska-Białej. Kierowca zatrzymany!
    2023-03-21

    Pościg ulicami Bielska-Białej. Kierowca zatrzymany!

    Obywatel Gruzji prowadził pojazd, mając 2,5 promila alkoholu w organizmie, a ponadto przew...

      Popularne Artykuły


      Bielskie Drogi. Trwa akcja NURD
      2023-03-22

      Bielskie Drogi. Trwa akcja NURD

      Dzisiaj od wczesnych godzin rannych trwają policyjne działania „NURD''

      Odpowie za kradzież wózka dziecięcego
      2023-03-20

      Odpowie za kradzież wózka dziecięcego

      Sprawcą okazał się bezdomny, któremu został przedstawiony zarzut kradzieży. Za dokonane pr...


        Super-Nowa

        ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

        :

        :

        : redakcja@super-nowa.pl


          SN - INFORMACJE BIELSKO