Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2021-12-08

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

"Skazany na wygraną"

2016-07-20 18:55:00 Lottoland.pl 6598


Czy istnieje strategia gwarantująca wygraną w loteriach?

foto: mat. prasowe

Gdyby ktoś spytał losowo wybraną grupkę osób, z dowolnego kraju na świecie: „Kto z Was chciałby wygrać w lotto?” – z dużą dozą prawdopodobieństwa zgłosiliby się pewnie wszyscy. Loterie liczbowe mają to do siebie, że kojarzą się ze spełnieniem marzeń, z rozwiązaniem wszystkich finansowych problemów i spokojnym, beztroskim życiem. Dzisiaj postanowiliśmy sprawdzić, czy istnieje coś takiego jak strategia gwarantująca wygraną w loteriach. Innymi słowy – czy mamy w ogóle jakikolwiek wpływ na wygraną, czy raczej niekoniecznie. Poniżej przeczytacie prawdziwe historie kilku osób, które postanowiły wygrać i dopięły swego. Zobaczcie jak tego dokonali.

Wygrana w lotto – niewiarygodna historia

Gdybyśmy mieli wymienić cechy, jakimi charakteryzuje się gracz lotto „skazany na wygraną”, z pewnością trzeba by wspomnieć: cierpliwość, strategiczne myślenie, oraz wiarę w to, że może się udać.

Najlepszym dowodem na to, że „dla chcącego nic trudnego” jest historia niejakiego Richarda Lustig’a, mieszkańca Florydy, o którym swego czasu głośno było nawet w polskich mediach. Dwa lata temu na łamach portalu onet.pl mogliśmy przeczytać jak to pewien szczęśliwiec aż siedmiokrotnie wygrał w lotto! Po raz pierwszy udało mu się trafić nagrodę w 1992 roku, ale to dopiero przy czwartej z kolei wygranej zauważył, że wypracował pewną strategię na zwycięstwo. Swoje wskazówki opisał nawet w słynnej książce „Dowiedz się jak zwiększyć swoje szanse wygrania na loterii”. Lustig radzi w niej, między innymi, że jeżeli chcemy podejść do tematu wygranej w lotto poważnie, to powinniśmy wybrać określony budżet, jaki jesteśmy w stanie poświęcać miesięcznie na kupony. Co ważne – najlepiej by były to zawsze kupony jednej loterii, a na nich liczby wytypowane samodzielnie (zamiast numerów na „chybił-trafił”). To tylko kilka z niewielu wskazówek, jakie można znaleźć w jego książce. Lustig podkreśla także ogromne znaczenie cierpliwości przy graniu w loterie liczbowe. Twierdzi on, że nie możemy się łatwo zniechęcać, jeżeli naprawdę zależy nam na wygranej. Do tego potrzeba też odrobiny wiary…

Wiara w zwycięstwo zapewniła jej wielkie pieniądze

Oto kolejna niesamowita, prawdziwa historia. W 2007 roku pewna Amerykanka – Cynthia Stafford – wygrała dokładnie 112 milionów dolarów w jednej z popularnych gier liczbowych. Jej „taktyka” była natomiast nieco inna niż wspomnianego wyżej Richarda Lustiga. Cynthia Stafford swoją nagrodę sobie zaplanowała, albo – mówiąc dokładniej – „przyciągnęła”.

Jej historia jest z kolei dowodem na to, że „wiara góry przenosi”. Cynthia Stafford przez wiele miesięcy przed wygraniem konsekwentnie, codziennie wizualizowała swoją wygraną. Wiedziała dokładnie co sobie kupi za wygrane pieniądze, ile przeznaczy na cele charytatywne i pomoc dla najbliższych. Zapytana o swój sekret, mówi, że aby spełniło nam się jakiekolwiek marzenie, trzeba żyć tak, jakby już teraz było ono częścią naszego codziennego życia. Co Wy na to? Ma to sens, czy Waszym zdaniem jej wygrana to wyłącznie „dzieło przypadku”?

Jak wygrać w lotto?

Powyższe historie pokazują, że wygrana w gry liczbowe jest faktycznie możliwa, jeżeli odpowiednio do tego podejdziemy. Oczywiście zawsze potrzeba jeszcze odrobiny szczęścia, ale – jak podkreśla Richard Lustig – „szczęście to nie wszystko”.

Przy okazji wzięliśmy „pod lupę” wiele różnych artykułów i publikacji dotyczących zwiększenia naszych szans na wygraną w lotto. Póki co prym wiedzie gra systemowa, która sprawdza się zawsze i w stu procentach (co potwierdza rachunek prawdopodobieństwa). Wystarczy bowiem, że zamiast 6 liczb z 49, na kuponie zaznaczymy np. 9 numerów z 49. Nie trzeba być wielkim matematykiem, by zobaczyć, że nasze szanse dzięki takiemu „zabiegowi” wzrosną.

Jakie są Wasze „sposoby na Totolotka”? Ile najwięcej udało Wam się do tej pory wygrać? Serdecznie zapraszamy do komentowania.

Artykuł powstał we współpracy z Lottoland.pl


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Na podwójnym gazie spowodował kolizję z dwoma innymi pojazdami
  2021-12-08

  Na podwójnym gazie spowodował kolizję z dwoma innymi pojazdami

  Kierowca opla jechał zygzakiem i odbijał się od krawężników. Jego niebezpieczne zachowanie...

  Prof. Flisiak: zapowiedziane obostrzenia nic nie dadzą bez odpowiednich podstaw prawnych
  2021-12-08

  Prof. Flisiak: zapowiedziane obostrzenia nic nie dadzą bez odpowiednich podstaw prawnych

  Restaurator, hotelarz czy proboszcz nie ma podstaw prawnych do wchodzenia w prywatną sferę...

  Od 20 grudnia do 9 stycznia nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich
  2021-12-07

  Od 20 grudnia do 9 stycznia nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich

  Od 20 grudnia do 9 stycznia nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich

   Popularne Artykuły


   Bielsko-Biała: Choinka rozbłysła!
   2021-12-03

   Bielsko-Biała: Choinka rozbłysła!

   3 grudnia o 17.00 na placu Chrobrego w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste rozświetlenie c...

   Premier: przedstawimy zaostrzenia w związku ze świętami i mutacją omikron
   2021-12-06

   Premier: przedstawimy zaostrzenia w związku ze świętami i mutacją omikron

   Premier: przedstawimy zaostrzenia w związku ze świętami i mutacją omikron

   Premiera Pain Mixtape
   2021-12-01

   Premiera Pain Mixtape

   W najbliższy piątek Dewde zagra koncert premierowy promujący nową płytę Pain Mixtape

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO