Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2024-04-18

Bądź na bieżąco


Zakłady sportowe - Jak typować stacjonarnie u bukmachera STS?

2022-08-24 09:33:48 Artykuł Partnera 14570


Zakłady sportowe

Dzisiaj zajmiemy się tematyką odnoszącą się do bukmachera STS. Wszak możesz tutaj typować nie tylko online. Wciąż wśród wielu osób bardzo popularne są punkty stacjonarne. Zastanawiasz się nad tym wariantem? Jeśli interesujesz się piłką nożną lub często czytasz wiadomości sportowe na https://sport1.pl/ to na pewno warto zainteresować się takimi punktami i spróbować swoich sił w typowaniu zakładów.

Znajdź odpowiedni lokal naziemny

Zdaniem wielu osób granie w lokalach naziemnych ma niewątpliwie swój urok. Coś w tym jest! Na miejscu można bowiem wymieniać się spostrzeżeniami z innymi graczami itp. W tym miejscu czuć pasję do sportu oraz tak samo do zakładów bukmacherskich. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze? W pierwszej kolejności znajdź zatem odpowiednie STS punkty stacjonarne. Warto zaznaczyć, że ich nie brakuje. Pod tym względem ta firma bukmacherska zapewnia bowiem zdecydowanie najwięcej opcji. Szczególnie, jeśli chodzi o większe miasta oraz miasteczka. Warto dodać, że na stronie internetowej STS jest specjalna wyszukiwarka. Możesz tam wszystko dokładnie zweryfikować. Oczywiście, najlepiej byłoby znaleźć takie punkty bukmacherskie, które są nie tylko blisko położone, ale także odpowiednio wyposażone. W końcu porządne lokale naziemne posiadają np. telewizory - można zatem śledzić popisy sportowców w czasie rozmaitych zawodów. Co ma jeszcze tutaj spore znaczenie? Renoma danego miejsca. Warto zatem w razie czego poszukać informacji na ten temat. Sprawdź także godziny otwarcia i zamknięcia. By nie okazało się, że po przyjściu zastaniesz zamknięte drzwi…

Jak wygląda proces typowania?

Nie ma tutaj nic trudnego. Nawet zatem osoby początkujące powinny sobie bez żadnego problemu poradzić. Zaraz zresztą sam się o tym przekonasz w praktyce. Na samym starcie trzeba oczywiście wyselekcjonować z oferty odpowiednie wydarzenie/wydarzenia. Warto się zaś tutaj na moment zatrzymać. Dobrze byłoby bowiem stawiać raczej single. Czyli kupony składające się tylko z jednego wydarzenia. Ewentualnie możesz pokusić się o typowanie dubli. Są to kupony akumulowane składające się z dwóch wydarzeń. Udało Ci się już uporać z tym tematem? Czas na wpisanie numeru wydarzenia na karteczce. Obok niego podaj typ i stawkę. Tutaj zaś rekomenduje się obstawianie za maksymalnie kilka procent z kapitału, który zamierzasz przeznaczyć na grę w danym okresie. Poprawny zapis to zatem np. 1000 – 1, 20 PLN itd. Co dzieje się w dalszej kolejności? Gracz musi podejść do osób przyjmujących zakłady. One „wklepią” informacje z karteczki, a potem wydrukują kupon. Warto wszystko dokładnie sprawdzić. Pamiętaj, że masz bowiem kilkanaście minut na anulowanie zagranego przez siebie zakładu. Np. gdyby nie wszystkie informacje się zgadzały.

Jak można odbierać wygrane?

Pamiętaj, by zachować wydrukowany kupon. W końcu na jego podstawie będziesz mógł odebrać wygraną. Nie ma tutaj innej opcji. Jeśli zatem np. zgubisz kupon, to musisz liczyć się z tym, że nie odbierzesz wygranej ze swoich zakładów singlowych lub akumulowanych. Co ważne, w tym zakresie obowiązuje tak zwany deadline. Nie możesz zatem zwlekać w nieskończoność z tym, by udać się do lokalu stacjonarnego w celu odebrania należnej Ci wygranej.

sts

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Wracają Lekkoatletyczne Czwartki
  2024-04-10

  Wracają Lekkoatletyczne Czwartki

  Kiedy po zimie wiosna już się rozgości na dobre, na bieżni stadionu w Wapienicy pojawią si...

  Siatkarski dwumecz z Holandią pod Dębowcem
  2024-04-10

  Siatkarski dwumecz z Holandią pod Dębowcem

  W Bielsku-Białej odbędą się dwa towarzyskie spotkania pomiędzy reprezentantkami Polski i H...

  Koniec sezonu na lodowisku. W tym sezonie z obiektu skorzystało 60 tysięcy osób
  2024-04-03

  Koniec sezonu na lodowisku. W tym sezonie z obiektu skorzystało 60 tysięcy osób

  Jak podaje BBOSiR, sezon zimowy 2023/2024 był rekordowy pod względem frekwencji – z lodowi...

   Popularne Artykuły


   Imponująco prezentuje się nowo budowany Dom Kultury w Straconce
   2024-04-16

   Imponująco prezentuje się nowo budowany Dom Kultury w Straconce

   Prace przy inwestycji idą zgodnie z planem, wykonawca doprowadził obiekt do stanu surowego...

   Ostrzeżenie meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego
   2024-04-15

   Ostrzeżenie meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego

   Ostrzeżenie meteorologiczne dla Powiatu Bielskiego

   Pierwsza fontanna już cieszy oczy
   2024-04-12

   Pierwsza fontanna już cieszy oczy

   Pierwsza fontanna już cieszy oczy. Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsk...

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO