Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2022-09-28

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Zakłady sportowe - Jak typować stacjonarnie u bukmachera STS?

2022-08-24 09:33:48 Artykuł Partnera 12828


Zakłady sportowe

Dzisiaj zajmiemy się tematyką odnoszącą się do bukmachera STS. Wszak możesz tutaj typować nie tylko online. Wciąż wśród wielu osób bardzo popularne są punkty stacjonarne. Zastanawiasz się nad tym wariantem? Jeśli interesujesz się piłką nożną lub często czytasz wiadomości sportowe na https://sport1.pl/ to na pewno warto zainteresować się takimi punktami i spróbować swoich sił w typowaniu zakładów.

Znajdź odpowiedni lokal naziemny

Zdaniem wielu osób granie w lokalach naziemnych ma niewątpliwie swój urok. Coś w tym jest! Na miejscu można bowiem wymieniać się spostrzeżeniami z innymi graczami itp. W tym miejscu czuć pasję do sportu oraz tak samo do zakładów bukmacherskich. Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze? W pierwszej kolejności znajdź zatem odpowiednie STS punkty stacjonarne. Warto zaznaczyć, że ich nie brakuje. Pod tym względem ta firma bukmacherska zapewnia bowiem zdecydowanie najwięcej opcji. Szczególnie, jeśli chodzi o większe miasta oraz miasteczka. Warto dodać, że na stronie internetowej STS jest specjalna wyszukiwarka. Możesz tam wszystko dokładnie zweryfikować. Oczywiście, najlepiej byłoby znaleźć takie punkty bukmacherskie, które są nie tylko blisko położone, ale także odpowiednio wyposażone. W końcu porządne lokale naziemne posiadają np. telewizory - można zatem śledzić popisy sportowców w czasie rozmaitych zawodów. Co ma jeszcze tutaj spore znaczenie? Renoma danego miejsca. Warto zatem w razie czego poszukać informacji na ten temat. Sprawdź także godziny otwarcia i zamknięcia. By nie okazało się, że po przyjściu zastaniesz zamknięte drzwi…

Jak wygląda proces typowania?

Nie ma tutaj nic trudnego. Nawet zatem osoby początkujące powinny sobie bez żadnego problemu poradzić. Zaraz zresztą sam się o tym przekonasz w praktyce. Na samym starcie trzeba oczywiście wyselekcjonować z oferty odpowiednie wydarzenie/wydarzenia. Warto się zaś tutaj na moment zatrzymać. Dobrze byłoby bowiem stawiać raczej single. Czyli kupony składające się tylko z jednego wydarzenia. Ewentualnie możesz pokusić się o typowanie dubli. Są to kupony akumulowane składające się z dwóch wydarzeń. Udało Ci się już uporać z tym tematem? Czas na wpisanie numeru wydarzenia na karteczce. Obok niego podaj typ i stawkę. Tutaj zaś rekomenduje się obstawianie za maksymalnie kilka procent z kapitału, który zamierzasz przeznaczyć na grę w danym okresie. Poprawny zapis to zatem np. 1000 – 1, 20 PLN itd. Co dzieje się w dalszej kolejności? Gracz musi podejść do osób przyjmujących zakłady. One „wklepią” informacje z karteczki, a potem wydrukują kupon. Warto wszystko dokładnie sprawdzić. Pamiętaj, że masz bowiem kilkanaście minut na anulowanie zagranego przez siebie zakładu. Np. gdyby nie wszystkie informacje się zgadzały.

Jak można odbierać wygrane?

Pamiętaj, by zachować wydrukowany kupon. W końcu na jego podstawie będziesz mógł odebrać wygraną. Nie ma tutaj innej opcji. Jeśli zatem np. zgubisz kupon, to musisz liczyć się z tym, że nie odbierzesz wygranej ze swoich zakładów singlowych lub akumulowanych. Co ważne, w tym zakresie obowiązuje tak zwany deadline. Nie możesz zatem zwlekać w nieskończoność z tym, by udać się do lokalu stacjonarnego w celu odebrania należnej Ci wygranej.

sts

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Wiktoria Biskup została wicemistrzynią Polski
  2022-09-27

  Wiktoria Biskup została wicemistrzynią Polski

  Mistrzostwa Polski U16, które odbywały się od 24 do 25 września w Lublinie, Wiktoria Bisku...

  BKS Stal świętował setne urodziny
  2022-09-27

  BKS Stal świętował setne urodziny

  Bialski Klub Sportowy Stal obchodzi 100-lecie istnienia. 24 września odbyły się jubileuszo...

  100-lecie BKS. Imponująca wygrana bialskiej Stali w meczu z VFL Wolfsburg!
  2022-09-24

  100-lecie BKS. Imponująca wygrana bialskiej Stali w meczu z VFL Wolfsburg!

  Imponująca wygrana bialskiej Stali w meczu z VFL Wolfsburg!

   Popularne Artykuły


   Bielsko-Biała: Są pieniądze na dodatek węglowy
   2022-09-23

   Bielsko-Biała: Są pieniądze na dodatek węglowy

   Na konto Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wpłynęły pieniądze potrzebne do jego wypłacani...

   Żywiec. Tragiczny wypadek na S1
   2022-09-21

   Żywiec. Tragiczny wypadek na S1

   W wyniku zdarzenia 37-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i pomimo wysiłków ratowników me...

   Imprezy świąteczne dla pracowników - jakie zorganizować w 2022 roku?
   2022-09-26

   Imprezy świąteczne dla pracowników - jakie zorganizować w 2022 roku?

   Święta są już zapasem. Choć w takim miesiącu jak wrzesień czy październik to stwierdzenie ...

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO