Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


Srebrna Maja Chamot

2023-07-31 10:44:00 UM Bielsko-Biała 4181


Maja Chamot zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski seniorów w skoku o tyczce, pokonując wysokość 4.10 m. 

fot

Zawodnicy Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Białą zaprezentowali znakomitą formę podczas mistrzostw Polski rozegranych w Gorzowie Wielkopolskim. Michał Haratyk zdobył złoto, a Maja Chamot sięgnęła po srebrny medal.

99. PZLA Mistrzostwa Polski odbywały się od 27 do 29 lipca w Gorzowie Wielkopolskim. W pierwszy dniu zawodów, o czy już pisaliśmy, reperezentatnt Sprintu Michał Haratyk po raz kolejny został mistrzem Polski w pchnięciu kulą. Natomiast dzień później zawodnicza Klubu Sportowego Sprint Bielsko-Biała Maja Chamot została wicemistrzynią Polski. Zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski seniorów w skoku o tyczce, pokonując wysokość 4.10 m.

W podsumowaniu klasyfikacji medalowej najważniejszej imprezy lekkoatletycznej w kraju KS Sprint Bielsko-Biała zajmuje 12. Miejsce.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!
    2026-06-20

    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!

    "Lato w mieście" to znany i lubiany przez bielszczan format, w który wpisują się...

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!
    2026-06-19

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!

    Maja Chwalińska uhonorowana w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!
    2026-06-17

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!

    To będzie jedno z największych i najbardziej pozytywnych wydarzeń tej jesieni.

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO