Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-24

Bądź na bieżąco


Siatkarskie 4

2015-02-06 07:50:00 SN 2439


Na hali Victoria odbył sie turniej siatkarski dla szkół ponadgimnazjalnych

foto: SN

W trakcie trwania Zimy w Mieście na hali Victoria odbył się turniej siatkarski szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju dziewcząt do rywalizacji stanęło 6 drużyn, natomiast o najlepszą ekipę wśród chłopaków walczyły 4 drużyny. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów. Dla wszystkich najlepszych składów przygotowano medale.



Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!
    2026-06-20

    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!

    "Lato w mieście" to znany i lubiany przez bielszczan format, w który wpisują się...

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!
    2026-06-19

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!

    Maja Chwalińska uhonorowana w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!
    2026-06-17

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!

    To będzie jedno z największych i najbardziej pozytywnych wydarzeń tej jesieni.

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO