Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-25

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Rozpoczęli sezon

2015-05-04 05:00:00 SN 9135


Początek sezonu motocyklowego w Bielsku-Białej

foto: SN

Około godz. 12:00 z parkingu obok Tesco przy ul. Warszawskiej prawie 230 maszyn z warkotem silników wyruszyło przez miasto w stronę Ustronia oficjalnie rozpoczynając kolejny sezon.

- Jest to największe rozpoczęcie roku, jakie udało mi się zorganizować. Spotkania na stałe wpisują się w kalendarz, a fakt, że co raz więcej osób na nie przyjeżdża, coraz bardziej cieszy – mówi Krzysztof Radziejewski z bielskich motocyklistów

Kolumna przerywana przez sygnalizacje świetlną przejechała przez centrum miasta na mszę św. do kościoła Parafii Dobrego Pasterza w Ustroniu Polanie. Podczas mszy, która odbyła się w intencji bezpiecznego sezonu, zebrana została ofiara w wysokości 1496 zł na obecnego w kościele Michała. Dla przypomnienia Michał prosi o pomoc w zrealizowaniu jednego ze swoich marzeń – zakup protezy ręki.

- Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie, za każdy datek, który ofiarowaliście podczas mszy świętej. Dziękuję również za nieoficjalne wsparcie Policji na trasie przejazdu i że wszyscy zachowali się przepisowo. Do zobaczenia na drodze – mówi Krzysztof Radziejewski.


Wyszukaj w SN

Ostatnio dodane


Myślałeś o MINI?
2021-02-08

Myślałeś o MINI?

Kultowe MINI od lat zachwyca ludzi nietuzinkowych i kreatywnych

Motocykl z USA - droga od aukcji w Ameryce do rejestracji w Polsce
2026-06-15

Motocykl z USA - droga od aukcji w Ameryce do rejestracji w Polsce

Wielu pasjonatów motocykli prędzej czy później natrafia na ten sam moment — przegląda amer...

Cichy gigant wyjechał na trasę. Nowy Solaris electric wozi pasażerów w Bielsku-Białej
2026-05-14

Cichy gigant wyjechał na trasę. Nowy Solaris electric wozi pasażerów w Bielsku-Białej

Rewolucja w komunikacji miejskiej. Pierwszy Solaris Urbino 18 electric już kursuje

    Popularne Artykuły


    Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta
    2026-06-20

    Bielski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta

    Marsz Równości i kontrmanifestacja na placu Chrobrego

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
    2026-06-21

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

    Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

    Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim
    2026-06-21

    Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim

    Marzenie 100-latki spełnione. Spotkanie z Prezydentem RP Karolem Nawrockim

    Super-Nowa

    ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

    :

    :

    : redakcja@super-nowa.pl


      SN - INFORMACJE BIELSKO