Bądź na bieżąco

r e k l a m a

Ostatni wyścig przed nowym sezonem

2014-09-25 13:20:00 SN 3185

Wczoraj na torze kartingowym Zygzak odbyły się ostatnie zawody przed nowym sezonem.

O godzinie 18:00 rozpoczęła się rywalizacja przed nowym sezonem turniejowym. Zawodnicy mieli do przejechania jedną sesję treningową, dwa przejazdy kwalifikacyjne oraz kończący zawody wyścig. Wyścig finałowy na torze kartingowym składał się z 15 okrążeń. Na starcie stanęło 21 uczestników, którzy zostali podzieleni na trzy grupy siedmioosobowe.

Najszybszy podczas wczorajszych zawodów był Oliwer Pilch, na drugim miejscu stanął Beniamin Korzeniowski wraz z nieklasyfikowanym pracownikiem toru Jackiem Kamińskim, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Mariusz Tomza.

Pierwsza trójka została nagrodzona tradycyjnymi pucharami oraz dodatkowymi nagrodami od sponsorów. Niezależnie od wyników nagrody od sponsorów otrzymali również dwaj zawodnicy spoza podium.