Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2022-01-22

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Najem długoterminowy - zakup samochodów 21 wieku

Większość kierowców jako najczęstszą formę finansowania samochodu wybiera jego zakup. Jest to opcja niemal naturalna dla każdego, kto na co dzień porusza się samochodem. Wyjątek stanowią zazwyczaj jedynie przedsiębiorcy, decydując się na leasing lub wynajem firmowych pojazdów. Jednak sytuacja społeczna i ekonomiczna stopniowo zmienia nasze nawyki, a te powoli kierują się w stronę wynajmu.

star-fleet-wynajem-dlugoterminow

Zakup, leasing czy najem długoterminowy auta? 

Z raportu przeprowadzonego przez Avis Budget Group wynika, że ponad 60% Polaków mogłoby porzucić posiadanie samochodu na rzecz wynajmu. Polska nie jest pod tym względem wyjątkowa. Chęć użytkowania zamiast posiadania wpisuje się w ogólnoświatowy trend określany mianem „gospodarki dostępu”. Charakterystyczne dla tego zjawiska jest przedkładanie możliwości konsumowania nad zaspokajanie chęci posiadania. Efektem tego są wszelkie cykliczne opłaty np. za streaming muzyki, wynajem mieszkania, platformy VOD czy coraz częściej najem długoterminowy auta.

Wynajem długoterminowy w Star Fleet

Oprócz tego, że wynajem długoterminowy auta zaczyna być „modny”, jest on przede wszystkim praktyczny i korzystny finansowo. Po pierwsze, wymiana samochodu na nowszy model nie wymaga kosztownych inwestycji. Najczęściej nie jest konieczne nawet wnoszenie wkładu własnego. Wystarczy wyłącznie opłacanie comiesięcznej raty. 

Po drugie, każda opłata może zawierać różne pakiety usług dodatkowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie koszty, jakie ponosimy za użytkowanie samochodu, mogą mieścić się w jednej racie. To szczególnie ważne dla przedsiębiorców, którzy w ten sposób mogą w dużo prostszy sposób kontrolować firmowe finanse. W takim abonamencie mogą znaleźć się m.in. opłaty za ubezpieczenie OC i AC, assistance czy samochód zastępczy. 

Część osób zainteresowanych najmem auta obawia się dwóch aspektów: limitu kilometrów oraz możliwości wykupu. Limit kilometrów określany jest indywidualnie i w zależności od pułapu ustalana jest wysokość raty. Nie ma możliwości, by ktoś nie znalazł wartości odpowiadającej jego potrzebom. W przypadku braku odpowiedniej wiedzy lub umiejętności oszacowania limitu konsultanci doradzają jaki pakiet jest dla nas najkorzystniejszy.


Wykup samochodu po zakończeniu umowy jest możliwy, a procedura jest niezwykle prosta. Po wygaśnięciu umowy zgłaszamy chęć zakupu używanego samochodu i wykupujemy pojazd w obecnej cenie rynkowej. Jeśli natomiast nie chcemy narazić się na utratę wartości, możemy zabezpieczyć się z pomocą ubezpieczenia GAP, które zapobiega temu zjawisku. Więcej informacji znajduje się na stronie https://star-fleet.pl/.

auto

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Myślałeś o MINI?
  2021-02-08

  Myślałeś o MINI?

  Kultowe MINI od lat zachwyca ludzi nietuzinkowych i kreatywnych

  Drogowcy pod Szyndzielnią
  2022-01-14

  Drogowcy pod Szyndzielnią

  Koszt inwestycji to 11,5 mln zł, a jej finał zaplanowano na koniec lipca bieżącego roku

  Koszty kursów prawa jazdy w Bochni
  2021-12-27

  Koszty kursów prawa jazdy w Bochni

  W dzisiejszych czasach wszyscy cenimy sobie mobilność. To ona pozwala nam cieszyć się dużą...

   Popularne Artykuły


   30. finał WOŚP w Bielsku-Białej
   2022-01-17

   30. finał WOŚP w Bielsku-Białej

   Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci zagra podcza...

   Zmarł Władysław Błasiak
   2022-01-18

   Zmarł Władysław Błasiak

   Z przykrością informujemy, że nie żyje Władysław Błasiak

   Stopień alarmowy ALFA w całej Polsce
   2022-01-19

   Stopień alarmowy ALFA w całej Polsce

   Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające pierwszy stopień alarmowy AL...

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO