Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2022-09-28

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Kupujesz ten jedyny i idealny samochód. Ale czy na pewno wszystko o nim wiesz?

2019-05-06 16:16:42 Artykuł partnera 1672


Nosisz się z zamiarem kupna używanego samochodu? Masz już na oku wymarzone cztery kółka. Od pełni szczęścia dzieli cię zaledwie dokonanie transakcji.

fot

Ale… zaraz, zaraz… czy sprawdziłeś, że w ten samochód rzeczywiście warto zainwestować? Jeśli nie to błąd! Możesz nie tylko stracić pieniądze, ciągle borykać się z kolejnymi usterkami, ale i narazić się na utratę zdrowia. Uniknięcie takiego scenariusza jest naprawdę banalnie proste.

Papier przyjmie wszystko. Podobnie zresztą, jak tworzone opisy sprzedażowe. Chcąc pozbyć się felernego pojazdu, zarówno osoby prywatne, jak i handlarze uciekają się do różnych sztuczek. Oszustwa związane z licznikami przebytych kilometrów są już na porządku dziennym. To jednak kropla w morzu. Niejednokrotnie okazuje się, że samochody, które w wyniku wypadku miały zostać zezłomowane, nagle zyskały nowe życie i są oferowane na sprzedaż, jako… bezwypadkowe. Sprzedawcy bez najmniejszych oporów narażają więc innych na utratę zdrowia, a nawet życia! Jeśli zamierzasz kupić używany samochód, lepiej go dokładnie sprawdzić. W jaki sposób?

Wystarczy tylko wejść na stronę carVertical.pl To właśnie dzięki niej otrzymasz nie tylko kompleksowe i wiarygodne informacje dotyczące historii danego samochodu, ale także wskazówki dotyczące jego właściwej konserwacji w przyszłości.

Aby sprawdzić wszystkie szczegółowe dane dotyczące wybranego samochodu będziesz potrzebować jego numer VIN. To unikalny zestaw 17 znaków przypisanych indywidualnie do każdego pojazdu. Można go znaleźć na nadwoziu lub w dokumentach. To właśnie do numeru identyfikacyjnego przypisywane są odpowiednie zdarzenia – serwis, inspekcja, czy uszkodzenia – dzięki którym możesz poznać ważne historie z jego „życia”. Korzystanie z wyszukiwarki na stronie carVertical.pl jest bardzo intuicyjne i z pewnością poradzisz sobie bez najmniejszego problemu.

Platforma umożliwia sprawdzenie czy dany samochód był uszkodzony, czy jego przebieg jest zgodny z prawdą, a także w których krajach był uprzednio rejestrowany. Możesz również obejrzeć archiwalnego zdjęcia wybranego pojazdu, a także dowiedzieć się, czy nie figuruje w bazie skradzionych aut.

Przy okazji serwis podpowie, jak zadbać o konserwację danego pojazdu, a także zdradzi wady, z którymi borykają się posiadacze takiego modelu. Krótko mówiąc carVertical.pl to niezwykle cenne i wiarygodne źródło przydatnych informacji.

Baza danych jest wciąż aktualizowana. Wszystkie dane dotyczące samochodów zostaną „ściągnięte” nawet z najodleglejszych zakątków świata. Dzięki temu masz więc pewność, że „biografia” upatrzonego samochodu nie została zmieniona, sfałszowana ani zmanipulowana. W załodze firmy działają osoby obecnie lub w przeszłości zatrudnione przez największych producentów samochodów. Porady pochodzą więc z pierwszej ręki od doświadczonych specjalistów.

Użytkownicy systemu niejednokrotnie uniknęli „wtopienia” ogromnych pieniędzy. Przykłady? Proszę bardzo! Ponad połowa sprzedanych raportów zawierała uwagi o uszkodzeniach karoserii. To oczywiście kropla w morzu – im więcej kombinowania przy „biografii” samochodu tym jego historia jest ciekawsza. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie dzięki usługom firmy zapomnijmy wreszcie o „jednym właścicielu, który jeździ swoim samochodem tylko do kościoła w niedziele”.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Myślałeś o MINI?
  2021-02-08

  Myślałeś o MINI?

  Kultowe MINI od lat zachwyca ludzi nietuzinkowych i kreatywnych

  Bielskie Drogi. Policja zapowiada akcję NURD
  2022-09-26

  Bielskie Drogi. Policja zapowiada akcję NURD

  Bielskie Drogi. Policja zapowiada akcję NURD

  Bielskie Drogi. Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych
  2022-09-08

  Bielskie Drogi. Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych

  Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych

   Popularne Artykuły


   100-lecie BKS. Imponująca wygrana bialskiej Stali w meczu z VFL Wolfsburg!
   2022-09-24

   100-lecie BKS. Imponująca wygrana bialskiej Stali w meczu z VFL Wolfsburg!

   Imponująca wygrana bialskiej Stali w meczu z VFL Wolfsburg!

   Bielsko-Biała: Są pieniądze na dodatek węglowy
   2022-09-23

   Bielsko-Biała: Są pieniądze na dodatek węglowy

   Na konto Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wpłynęły pieniądze potrzebne do jego wypłacani...

   Żywiec. Tragiczny wypadek na S1
   2022-09-21

   Żywiec. Tragiczny wypadek na S1

   W wyniku zdarzenia 37-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i pomimo wysiłków ratowników me...

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO