Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-28

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Kilka słów po Rajdzie

2015-06-15 05:00:00 SN 3057


Radosław Osiak: Strasznie nam szkoda, że nie pojeździliśmy na tak fajnym rajdzie. Nic nie zwiastowało takiej awarii

foto: fb Radosław Osiak

Według nieoficjalnych wyników trzecią rundkę RSMŚL zwyciężają Jakub Szewczyk i Maciej Wilk, jadący samochodem Honda Civic Type-R. Na drugim miejscu zmagania ukończyła załoga Różycki/Słaboń, która jednocześnie zwyciężyła w K3. Na trzecim miejscu uplasował się duet Lesiak/Biernot K4. Cała trójka podróżowała po oesach w Hondach Civic.

3. Rajd Ziemi Bocheńskiej rozpoczął się od drugiego odcinka specjalnego. Próba Łapanów okazała się pechowa dla załogi Osiak/Kordeusz, która z powodu awarii dolnego sworzenia wahacza na drugim odcinku nie ukończyła rajdu.

- Strasznie nam szkoda, że nie pojeździliśmy na tak fajnym rajdzie. Nic nie zwiastowało takiej awarii. Na 150 m przed metą odcinka Łapanów ścięło nam dolny sworzeń wahacza. Na szczęście miało to miejsce na rozpędzaniu po zakręcie. Jakiś kilometr wcześniej było spadanie z prędkością może 160 km/h i nie wiem jakby się to skończyło, gdyby koła nam się rozjechały w tamtym miejscu. Teraz mamy dużo czasu żeby zapomnieć o tym rajdzie i myślami jesteśmy już na rajdzie Oświęcimskim – powiedział Radosław Osiak, kierowca rajdowy.

W klasie Gość najszybciej pojechał Mateusz Kubat oraz jadący z nim Grzegorz Dachowski. Załoga wygrała wszystkie odcinki i o ponad minutę pokonała duet Bachula/Śliwa.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Myślałeś o MINI?
    2021-02-08

    Myślałeś o MINI?

    Kultowe MINI od lat zachwyca ludzi nietuzinkowych i kreatywnych

    Motocykl z USA - droga od aukcji w Ameryce do rejestracji w Polsce
    2026-06-15

    Motocykl z USA - droga od aukcji w Ameryce do rejestracji w Polsce

    Wielu pasjonatów motocykli prędzej czy później natrafia na ten sam moment — przegląda amer...

    Cichy gigant wyjechał na trasę. Nowy Solaris electric wozi pasażerów w Bielsku-Białej
    2026-05-14

    Cichy gigant wyjechał na trasę. Nowy Solaris electric wozi pasażerów w Bielsku-Białej

    Rewolucja w komunikacji miejskiej. Pierwszy Solaris Urbino 18 electric już kursuje

      Popularne Artykuły


      Groza na S1. Kierowca Dacii jechał pod prąd
      2026-06-25

      Groza na S1. Kierowca Dacii jechał pod prąd

      Węgierska Górka: zawrócił na S1 i jechał pod prąd. Surowa kara dla 71-latka

      Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłasza zmiany personalne
      2026-06-24

      Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłasza zmiany personalne

      Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłasza zmiany personalne

      Bielsko-Biała ma nowe miejsce do odpoczynku
      2026-06-26

      Bielsko-Biała ma nowe miejsce do odpoczynku

      Takich miejsc w Bielsku-Białej potrzeba więcej!

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO