Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-23

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Golec uOrkiestra

2015-06-06 05:00:00 SN 3429


W piątek po godz. 20:00 oficjalnie rozpoczęły się Dni Bielska-Białej 2015

foto: SN

Obchodom Święta Miasta towarzyszyły uroczystości z okazji 25-lecia odrodzenia samorządu terytorialnego. Na scenie zbudowanej na placu Ratuszowym wystąpił Golec Orkiestra Symfonicznie. Golec Orkiestrze towarzyszyła Bielska Orkiestra Festiwalowa, Młodzieżowy Chór Mieszany Ave Sol oraz Bielski Chór Kameralny. Zespół zagrał najnowsze hity w nowych aranżacjach, a na zakończenie pierwszego z trzech Dni Bielska-Białej na niebie odbył się pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy do oglądania zdjęć.




Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Komedia „Nikt nie jest doskonały”
    2018-01-29

    Komedia „Nikt nie jest doskonały”

    Komedia „Nikt nie jest doskonały” S. Williamsa będzie grana 10 marca 2018 o godz. 19:30 w ...

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
    2026-06-21

    Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

    Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

    Trzy dni świętowania w Porąbce. Będzie się działo!
    2026-06-19

    Trzy dni świętowania w Porąbce. Będzie się działo!

    Dni Gminy Porąbka 2026. Trzy dni pełne atrakcji i koncert Kamila Bednarka

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO