Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2022-08-17

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Fotografka zaprasza na benefis

2016-01-15 05:00:00 KGO 1813


Diana Łapin jest bielszczanką, która spełnia swoje marzenia. Mija właśnie piętnaście lat odkąd wzięła do ręki aparat fotograficzny z zamiarem zrobienia zdjęcia

 

foto: Diana Łapin

Diana Łapin jest bielszczanką, która spełnia swoje marzenia. Mija właśnie piętnaście lat odkąd wzięła do ręki aparat fotograficzny z zamiarem zrobienia zdjęcia. Została zauważona w konkursie, a jury było pod wrażeniem jej pomysłu. To było pierwsze selfie, jakie zrobiła. Dziś zaprasza na benefis, który odbędzie się w Dworek New Restaurant.

Droga, którą przeszła Diana jest wypełniona ciężką pracą. Jednak to dzięki licznym wyzwaniom, jakie przypadły jej w udziale, wciąż się rozwija. W wieku trzydziestu lat osiągnęła to, co zamierzała. Pragnęła zamieszkać i tworzyć w Mediolanie. Nie dość, że po dwóch latach działań, które podejmuje w stolicy mody, cieszy się uznaniem krytyków i klientów, to nie osiada na laurach.

- Tylko ciężką pracą, wytrwałością, dystansem do siebie i świata można osiągnąć sukces. Istotnym elementem jest tutaj pokora - Diana Łapin. - Choć obchodzę piętnaście lat pracy twórczej, to jeszcze wiele przede mną - dodaje.

Diana wyjechała z Bielska-Białej tuż po skończeniu liceum im. St. Żeromskiego. Dostała się na studia we Wrocławiu, skąd - dzięki programowi Erasmus - przeniosła się do Genui. W rodzinnym mieście Krzysztofa Kolumba zaczęła pracować w zawodzie fotografa. Jej praca spodobała się włoskim projektantom, którzy docenili jej kreatywną wyobraźnię. Sukcesy sprawiły, że dwa lata temu zamieszkała w Medialanie, gdzie kontynuuje swoją działalność.

Po dziesięciu latach od wyjazdu do Włoch fotografka z Bielska Diana Lapin zaprasza na podsumowanie swojej piętnastoletniej twórczości.

Wydarzenie odbędzie się w trzech miejscach: Bielsku-Białej, w Genui i w Mediolanie - w kolejności, w jakiej układa się kariera Diany, rozpoczynając od fotografii reportażu, portretu, kończąc na fotografii mody i architektury oraz reklamowej.

Bielski event odbędzie się 16 stycznia w Dworek New Restaurant (ul. Żywiecka 193), wejście o 18:00 tylko na zaproszenie, bezpłatne dla wszystkich o 20:00. Za stylizację modelek odpowiada Chianti Visual Studio w Bielsku-Białej. Dla gości zagra znakomity zespół This Cover Band.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Komedia „Nikt nie jest doskonały”
  2018-01-29

  Komedia „Nikt nie jest doskonały”

  Komedia „Nikt nie jest doskonały” S. Williamsa będzie grana 10 marca 2018 o godz. 19:30 w ...

  Filmujemy Bielsko-Białą!
  2022-08-16

  Filmujemy Bielsko-Białą!

  Nakręć film o atmosferze, ludziach, architekturze jednej z pięciu ulic Bielska-Białej – za...

  Kino Letnie pod Dębowcem. Czas na kolejny seans
  2022-08-10

  Kino Letnie pod Dębowcem. Czas na kolejny seans

  Zbliża się kolejna odsłona Kina Letniego na stoku Dębowca

   Popularne Artykuły


   Podręczniki szkolne - gdzie warto je nabyć?
   2022-08-12

   Podręczniki szkolne - gdzie warto je nabyć?

   Zorganizowanie szkolnej wyprawki to obowiązek, który rodzice często zostawiają na ostatnią...

   Zbliża się 50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy
   2022-08-13

   Zbliża się 50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

   Od 15 sierpnia rozpoczynają się zapisy na udział w 50. Bielskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym

   Robert Foltarz nowym trenerem BKB Beskidy
   2022-08-10

   Robert Foltarz nowym trenerem BKB Beskidy

   Trenerowi Robertowi życzymy wielu sukcesów sportowych oraz satysfakcji z pracy trenerskiej

   Super-Nowa

   ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO