Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2020-01-29

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Zamówić kuriera? Nic prostszego!

2019-10-03 17:54:17 Artykuł partnera 826


 
fot

Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich to wielkie udogodnienie. Nie trzeba czekać w długich kolejkach, ani martwić się, czy zdążymy zrealizować transakcję i zapłacić do tego spore pieniądze. Trzeba więc szukać i mądrze wybierać, bo na rynku takich usług jest dużo. A wśród nich są takie, które łącza niską cenę z ciekawym wachlarzem usług.

Na co zwracać uwagę?

Każdy ma inne priorytety, ale jest kilka niezmiennych, które są zawsze mocno oczekiwane. To przede wszystkim dobra cena! Po co przepłacać, kiedy w jednej firmie można zapłacić kilka złotych mniej i do tego mieć fachową oraz miłą obsługę? Często też na stronach firm przewozowych pojawiają się lukratywne oferty, np. zniżki świąteczne czy specjalne usługi, które można zamówić za dodatkową opłatą, np. dostarczanie paczki w sobotę i o określonej godzinie. Kolejny aspekt to bezpieczeństwo paczki i terminowość dostarczenia. Nic tak nie irytuje, jak poplamione pakowanie przesyłki czy rozdarte brzegi. Druga sprawa to długi czas dostarczania paczek do adresata. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki, jak czas przedświąteczny czy ciężkie warunki zimowe, ale w innych sytuacjach paczka nie powinna być w drodze za długo.

Pierwszy kontakt – ma duże znaczenie

Bardzo często zdarza się (mimo dużej konkurencji), że podczas pierwszej rozmowy z kurierem wrażenia są bardzo negatywne. Oprócz niemiłej obsługi i niekompetencji pojawia się także bark dobrej komunikacji. Niemożność ustalenia godziny przyjazdu kuriera to duży kłopot dla odbiorcy paczki. Często taka transakcja kończy się wizytą w znacznie oddalonym punkcie odbioru przesyłek danej firmy. Wtedy rodzi się pytanie – po co zamawiam kuriera, skoro i tak tracę czas i nerwy na odbiór przesyłki? Niestety, to są częste zdarzenia i dlatego tak wiele osób ma negatywne doświadczenia z tym związane.

Jak wysłać paczek?

Najprościej można wysłać paczkę za pomocą paczkomatu. Dostęp 24/7, kod odbioru, który można udostępnić innej osobie, brak pośpiechu i pewność, że paczka na nas czeka w paczkomacie. Zasady nadania są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Managera paczek, zarejestrować się i wpisać podstawowe dane potrzebne do realizacji wysyłki. Następnie drukujemy etykietę, którą nakleja się na paczkę i gotowe!

Jeśli ktoś woli jednak inne opcje wysyłki czy odbioru paczek, może zadzwonić do konkretnej firmy i przeczytać na ich stronie instrukcję, jak zamówić kuriera. Wystarczy wtedy przygotować paczkę, czyli zapakować w dobrej jakości pudełko tekturowe bądź mocny papier i zakleić bardzo dobrą taśmą klejącą. Wnętrze paczki trzeba koniecznie wypełnić materiałem amortyzującym wstrząsy, dzięki któremu umieszczone w paczce przedmioty nie będą się przesuwały i bezpiecznie dotrą na miejsce. Kurierowi trzeba zapłacić niewielką opłatę za pobranie paczki, natomiast opłata tzw. paliwowa nie wszędzie jest pobierana.

Jest to jedna z najprostszych opcji wysyłki paczki – bez wychodzenia domu, prosto do rąk kuriera plus możliwość śledzenia przesyłki od momentu wyruszenia w drogę.

Oczywiście zawsze można skorzystać z punktu nadania paczek, które ma każda firma zajmująca się dostarczaniem paczek.

Korzystanie z usług dobrej firmy kurierskiej to oszczędność czasu i pieniędzy. Szybko, bezpiecznie i ekonomicznie – wysyłanie paczek jeszcze nigdy ne było tak proste jak w InPoście.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Poznajcie topowe kolekcje z wizerunkiem słynnego kota z Facebooka, który wabi się Pusheen
  2020-01-28

  Poznajcie topowe kolekcje z wizerunkiem słynnego kota z Facebooka, który wabi się Pusheen

  Kotka Pusheen to jedna z najpopularniejszych postaci Internetu. Użytkownikom portalu Faceb...

  Wygrana w Mini Lotto w Bielsku-Białej
  2020-01-28

  Wygrana w Mini Lotto w Bielsku-Białej

  W Bielsku-Białej padła wygrana w Mini Lotto

  Prawie połowa azbestu usunięta
  2020-01-27

  Prawie połowa azbestu usunięta

  Obecnie w powiecie bielskim znajduje się ponad 11 tysięcy ton azbestu. Likwidacja niebezpi...

   Popularne Artykuły


   Hotel Westminster. Premiera już 25 stycznia!
   2020-01-22

   Hotel Westminster. Premiera już 25 stycznia!

   Prosta zdawałoby się intryga przeradza się w ciąg niefortunnych zdarzeń zapowiadających na...

   Zmarł Stefan Jakubowski
   2020-01-24

   Zmarł Stefan Jakubowski

   Z przykrością informujemy, że nie żyje Stefan Jakubowski


   Wyłowiono ciało z jeziora
   2020-01-24

   Wyłowiono ciało z jeziora

   Straż zadysponowana do podjęcia ciała z wody

   Super-Nowa

   ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

   : 784 669 877

   : 602 794 199

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO