Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-10-20

Bądź na bieżąco


reklama

Zamówić kuriera? Nic prostszego!

2019-10-03 17:54:17 Artykuł partnera 457


 
fot

Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich to wielkie udogodnienie. Nie trzeba czekać w długich kolejkach, ani martwić się, czy zdążymy zrealizować transakcję i zapłacić do tego spore pieniądze. Trzeba więc szukać i mądrze wybierać, bo na rynku takich usług jest dużo. A wśród nich są takie, które łącza niską cenę z ciekawym wachlarzem usług.

Na co zwracać uwagę?

Każdy ma inne priorytety, ale jest kilka niezmiennych, które są zawsze mocno oczekiwane. To przede wszystkim dobra cena! Po co przepłacać, kiedy w jednej firmie można zapłacić kilka złotych mniej i do tego mieć fachową oraz miłą obsługę? Często też na stronach firm przewozowych pojawiają się lukratywne oferty, np. zniżki świąteczne czy specjalne usługi, które można zamówić za dodatkową opłatą, np. dostarczanie paczki w sobotę i o określonej godzinie. Kolejny aspekt to bezpieczeństwo paczki i terminowość dostarczenia. Nic tak nie irytuje, jak poplamione pakowanie przesyłki czy rozdarte brzegi. Druga sprawa to długi czas dostarczania paczek do adresata. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki, jak czas przedświąteczny czy ciężkie warunki zimowe, ale w innych sytuacjach paczka nie powinna być w drodze za długo.

Pierwszy kontakt – ma duże znaczenie

Bardzo często zdarza się (mimo dużej konkurencji), że podczas pierwszej rozmowy z kurierem wrażenia są bardzo negatywne. Oprócz niemiłej obsługi i niekompetencji pojawia się także bark dobrej komunikacji. Niemożność ustalenia godziny przyjazdu kuriera to duży kłopot dla odbiorcy paczki. Często taka transakcja kończy się wizytą w znacznie oddalonym punkcie odbioru przesyłek danej firmy. Wtedy rodzi się pytanie – po co zamawiam kuriera, skoro i tak tracę czas i nerwy na odbiór przesyłki? Niestety, to są częste zdarzenia i dlatego tak wiele osób ma negatywne doświadczenia z tym związane.

Jak wysłać paczek?

Najprościej można wysłać paczkę za pomocą paczkomatu. Dostęp 24/7, kod odbioru, który można udostępnić innej osobie, brak pośpiechu i pewność, że paczka na nas czeka w paczkomacie. Zasady nadania są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Managera paczek, zarejestrować się i wpisać podstawowe dane potrzebne do realizacji wysyłki. Następnie drukujemy etykietę, którą nakleja się na paczkę i gotowe!

Jeśli ktoś woli jednak inne opcje wysyłki czy odbioru paczek, może zadzwonić do konkretnej firmy i przeczytać na ich stronie instrukcję, jak zamówić kuriera. Wystarczy wtedy przygotować paczkę, czyli zapakować w dobrej jakości pudełko tekturowe bądź mocny papier i zakleić bardzo dobrą taśmą klejącą. Wnętrze paczki trzeba koniecznie wypełnić materiałem amortyzującym wstrząsy, dzięki któremu umieszczone w paczce przedmioty nie będą się przesuwały i bezpiecznie dotrą na miejsce. Kurierowi trzeba zapłacić niewielką opłatę za pobranie paczki, natomiast opłata tzw. paliwowa nie wszędzie jest pobierana.

Jest to jedna z najprostszych opcji wysyłki paczki – bez wychodzenia domu, prosto do rąk kuriera plus możliwość śledzenia przesyłki od momentu wyruszenia w drogę.

Oczywiście zawsze można skorzystać z punktu nadania paczek, które ma każda firma zajmująca się dostarczaniem paczek.

Korzystanie z usług dobrej firmy kurierskiej to oszczędność czasu i pieniędzy. Szybko, bezpiecznie i ekonomicznie – wysyłanie paczek jeszcze nigdy ne było tak proste jak w InPoście.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety
  2019-10-20

  Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety

  Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety w szóstym miesiącu ciąży

  Zmarł ks. prałat Kazimierz Malaga
  2019-10-19

  Zmarł ks. prałat Kazimierz Malaga

  W wieku 78 lat zmarł 18 października 2019 r. w Bielsku-Białej ks. prałat Kazimierz Malaga,...

  Policja poszukuje zaginionej bielszczanki
  2019-10-19

  Policja poszukuje zaginionej bielszczanki

  Izabela Szwajkosz zaginęła w dniu 18 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała ko...

   Popularne Artykuły


   Pozostało już 50 wykonawców!
   2019-10-17

   Pozostało już 50 wykonawców!

   Rozpoczyna się III i ostatni etap plebiscytu. Wybierają Państwo artystów którzy wystąpią w...

   Niższe opłaty w Bielsku-Białej
   2019-10-16

   Niższe opłaty w Bielsku-Białej

   Od 21 października br. niższe opłaty na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej

   II etap Bielsko-Biała Nocą już dzisiaj!
   2019-10-17

   II etap Bielsko-Biała Nocą już dzisiaj!

   Tym razem biegacze będą rywalizowali na terenie osiedla Karpackiego

   Super-Nowa

   ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

   : 784 669 877

   : 602 794 199

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO