Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-23

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Kilkadziesiąt tysięcy osób otrzyma po 10 tysięcy złotych

2018-11-23 18:00:00 TVN24,SN 2990


Sejm przyjął ustawę o rekompensatach za deputaty węglowe

foto: SN

Sejm przyjął w piątek ustawę, umożliwiającą wypłatę 10-tysięcznych rekompensat za utracone prawo do bezpłatnego węgla dla ponad 24 tysięcy osób, którym w przeszłości odebrano deputat węglowy - głównie dla wdów i sierot po górnikach. Budżet państwa przeznaczy na te świadczenia 240,8 miliona złotych.

- Projekt ustawy o świadczeniu rekompensacyjnym z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla oraz z tytułu zaprzestania pobierania bezpłatnego węgla przez osoby niebędące pracownikami przedsiębiorstwa górniczego przygotowało Ministerstwo Energii - informuje TVN24


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.
    2026-06-22

    Dwa sądowe zakazy nie powstrzymały go przed jazdą.

    29-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W ramach polityki zero tol...

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa
    2026-06-22

    Papieskie medale dla zasłużonych parafianek z Wilamowic i Hałcnowa

    Dwie kobiety, które przez lata z oddaniem służyły swoim parafiom, otrzymały jedno z najwyż...

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury
    2026-06-22

    Bielsko-Biała. Burze mogą przynieść grad i wichury

    Powiat Bielski pod alertem. Nadciągają gwałtowne burze i intensywne opady

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO