Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-27

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

2019-07-16 08:57:46 KMP Bielsko-Biała 2225


Sprawą zajęli się kryminalni z bielskiego referatu antynarkotykowego. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratory, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a śledczy wystąpili z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie

fot. KMP Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku zatrzymali, a bielski sąd aresztował na 3 miesiące 39-latka, który posiadał przy sobie ponad 100 gramów amfetaminy. Bielszczanin wpadł podczas interwencji na jednej z posesji w Rybarzowicach. W jego plecaku mundurowi znaleźli pojemnik na sałatkę wypełniony amfetaminą. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi ze Szczyrku w ubiegłym tygodniu podjęli interwencję na jednej z rybarzowickich posesji, gdzie awanturował się nietrzeźwy 30-latek. Patrol z Komisariatu Policji w Szczyrku, który przyjechał na miejsce zdecydował o doprowadzeniu agresywnego mężczyzny do izby wytrzeźwień. W międzyczasie przyjechał do niego znajomy z Bielska-Białej. Nie wiedział, że po drugiej stronie budynku Policjanci dopiero co zabrali jego nietrzeźwego kolegę do radiowozu. Kiedy dowiedział się, że stróże prawa zabierają jego znajomego do bielskiej izby wytrzeźwień wszczął awanturę z mieszkańcami posesji. Odgłosy awantury usłyszeli mundurowi, którzy nie zdążyli jeszcze odjechać spod posesji. Postanowili uspokoić krewkiego mężczyznę. Podczas czynności służbowych okazało się, że w samochodzie, którym przyjechał schował pojemnik z podejrzaną zawartością. Kiedy policjanci przeszukali samochód znaleźli w nim ukryty pojemnik, a w nim amfetaminę. Na miejsce zostali wezwani dodatkowi mundurowi, którzy pomogli opanować sytuację.

Policjanci zabezpieczyli narkotyk, którego było ponad 100 gramów, a 39-latek trafił do policyjnego aresztu. Sprawą zajęli się kryminalni z bielskiego referatu antynarkotykowego. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a śledczy wystąpili z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Bielski sąd zdecydował o jego aresztowaniu na 3 miesiące. Teraz 39-latek w areszcie śledczym będzie oczekiwał na rozprawę i wyrok. Grozi mu nawet 8 lat za kratami.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Gorąca sesja rady w Bielsku-Białej. Prezydent z absolutorium
    2026-06-26

    Gorąca sesja rady w Bielsku-Białej. Prezydent z absolutorium

    16 za, 8 przeciw. Prezydent Bielska-Białej otrzymał absolutorium

    Policjanci na quadach monitorują drogi przecinające lasy
    2026-06-26

    Policjanci na quadach monitorują drogi przecinające lasy

    Policja na quadach patroluje lasy – koniec nielegalnych rajdów!

    Rozmowa, która uratowała życie
    2026-06-26

    Rozmowa, która uratowała życie

    Ratownicy udzielili mężczyźnie niezbędnej pomocy, a następnie przewieźli go do szpitala, g...

      Popularne Artykuły


      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii
      2026-06-21

      Tak się bawi Porąbka! Kamil Bednarek z potężną dawką energii

      Kamil Bednarek opanował wczoraj Gmine Porąbka! To był wyjątkowy koncert

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim
      2026-06-21

      Leśna: wzruszające spotkanie pani Karoliny z Karolem Nawrockim

      Marzenie 100-latki spełnione. Spotkanie z Prezydentem RP Karolem Nawrockim

      Groza na S1. Kierowca Dacii jechał pod prąd
      2026-06-25

      Groza na S1. Kierowca Dacii jechał pod prąd

      Węgierska Górka: zawrócił na S1 i jechał pod prąd. Surowa kara dla 71-latka

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO