2026-05-12 09:37:21 Policja Bielsko-Biała 311
Wypadek na ul. Batalionów Chłopskich w Kaniowie. Jedna osoba pod opieką medyków
Dzisiaj rano, 12 maja o godzinie 7:06, Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kaniowie na ul. Batalionów Chłopskich.
Po przyjeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce stwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych marek Seat i Skoda. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do neutralizacji zagrożeń. Zakręcono zawór gazu w instalacji LPG, odłączono akumulatory w obu pojazdach, a także usunięto wycieki płynów eksploatacyjnych z jezdni.
Na miejscu działania prowadzili również policjanci, którzy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl

Najpierw wódka w parku, potem jazda rowerem. 2500 zł mandatu dla mieszkańca
Czytaj
Policja i Straż Leśna patrolują lasy. Nielegalne rajdy pod lupą służb
Czytaj
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej rozpoczyna ważną inwestycję –podpisano umowę na modernizację przyszpitalnego lądowiska dla śmigłowców
Czytaj
Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu
Czytaj
Rynek pracy zaskakuje. 178 ofert, ale bezrobocie wciąż w górę
Czytaj
14 zastępów straży pożarnej w akcji. Płonął dom przy ul. Parkowej w Wilkowicach
Czytaj
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej przypomina o całkowitym zakazie fotografowania i nagrywania na terenie placówki
Czytaj
Ikarus 280 ponownie wyjedzie na ulice Bielska-Białej
Czytaj
Trwa ceremonia w Kamesznicy. Prezydent RP oddaje hołd bohaterom
Czytaj