2026-01-07 16:51:23 MZK Bielsko-Biała 2011
To kolejny etap wymiany taborowej w MZK Bielsko-Biała
Cztery nowe autobusy wyruszają na ulice Bielska-Białej. To kolejny etap wymiany taborowej w MZK Bielsko-Biała
W styczniu 2026 roku na ulice Bielska-Białej wyruszą nowe autobusy niskoemisyjne marki Solaris. Trzy pojazdy 12-metrowe i jeden przegubowy dotarły do Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej w grudniu 2025 roku, a po przejściu niezbędnych odbiorów i uzyskaniu pozwoleń rozpoczną regularne kursowanie.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl

Mężczyźnie grożą teraz poważne konsekwencje prawne
Czytaj
Od 7 stycznia wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy linii nr 24 w dni robocze. Rozkład tej linii został gruntownie przebudowany z uwagi na duże opóźnienia w kursowaniu, które były następstwem przebudowy ulicy Piastowskiej.
Czytaj
W związku z organizacją Orszaku Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2026r. wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym
Czytaj
Zmiany personalne we władzach miasta Bielska‑Białej. Igor Kliś nowym zastępcą prezydenta miasta Bielska-Białej
Czytaj
Kopciuchy przechodzą do historii. Od 1 stycznia 2026 roku ich użytkowanie na terenie całego województwa śląskiego jest niezgodne z prawem - bez wyjątków i bez taryfy ulgowe
Czytaj
Synoptycy wydali dwa ostrzeżenia dla Powiatu Bielskiego
Czytaj
Sylwester z MZK Bielsko-Biała. Uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nocnych
Czytaj
Po intensywnych działaniach operacyjnych, a także analizie zapisu z monitoringu miejskiego, mundurowym udało się ustalić tożsamość podejrzanego i go zatrzymać
Czytaj
Trzy tygodnie przed planowanym terminem do użytku oddany został skwer przy skrzyżowaniu ulic PCK i Stefanii Sempołowskiej. To jedno z czternastu miejsc rewitalizowanych w ramach Adaptacji do zmian klimatu na terenie Bielska‑Białej.
Czytaj