Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2026-06-22

Bądź na bieżąco


Wygrali po karnych

2014-08-27 06:00:00 Grap 2601


Na Orliku przy ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej odbył się turniej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

foto: Mopik

We wczorajszych rozgrywkach wzięło udział osiem sześcioosobowych zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki wyłoniły 4 zespoły, które rozegrały swoje mecze w półfinałach oraz finałach.

Ogromnych emocji dostarczył mecz o pierwsze miejsce, w którym „Banda Świrów” zagrała z „Latającymi Wiewiórkami”. Po zaciętej z obu stron walce, wynik ustalony został dopiero w rzutach karnych. Zwycięsko z tej potyczki wyszła „Banda Świrów”, wygrywając turniej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

1 miejsce „Banda Świrów”
2 miejsce „Latające Wiewiórki”
3 miejsce „Prażone Banany”

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejne warsztaty organizowane przez BBOSiR pt.: „I Ty możesz zostać jednym z nich”. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10:00, a poprowadzą je piłkarze TS Podbeskidzia.

 



Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


r e k l a m a

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!
    2026-06-20

    Sportowe Wakacje z BBOSiR – Rusz się tego lata!

    "Lato w mieście" to znany i lubiany przez bielszczan format, w który wpisują się...

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!
    2026-06-19

    Bielsko-Biała wita Maję Chwalińską!

    Maja Chwalińska uhonorowana w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!
    2026-06-17

    Bielsko-Biała znów pobiegnie w kobiecej sile!

    To będzie jedno z największych i najbardziej pozytywnych wydarzeń tej jesieni.

      Super-Nowa

      ul.Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

      :

      :

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO