Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-06-18

Bądź na bieżąco

Grand Prix w Koszykówce 3x3

2016-06-05 10:20:00 SN 4255

NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2016 w Koszykówce 3x3 za nami. W klasie open wygrywa zDolny Śląsk

W sobotę na obiekcie kompleksu sportowego Parku im. Juliusza Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury odbył się turniej piłki koszykowej 3x3. W trzech kategoriach Open mężczyzn, U-16 i U-18 mężczyzn, U-16 i U-18 kobiet rywalizowało blisko 30 drużyn.

Turniej został przeprowadzony w systemie eliminacji w grupach i fazy play-off do wyłonienia zwycięzców. Tradycyjnie rozegrany został również konkurs rzutów za 3 punkty. Najlepszy okazał się Antoni Gołębiewski, na drugim miejscu Piotr Kania, a na trzecim uplasował się Tomasz Figura

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za fajną atmosferę w czasie całego turnieju, osobom zaangażowanym w organizację, a także wszystkim partnerom imprezy – czytamy na facebooku wydarzenia.

Open mężczyzn
1. zDolny Śląsk (Mateusz Kasiński, Paweł Nowicki, Piotr Warawko, Michał Zygadło)
2. Prime Time
3. Kobe powiedział, że są nieźli

U-16 i U-18 mężczyzn
1. TOO EASY (Kamil Wojas, Krystian Wojas, Maciej Wojdyła)
2. Młode Wilki
3. Rice Nation

U-16 i U-18 kobiet
1. 007 (Natalia Blachura, Karolina Kowalczyk, Maja Szydlik, Kinga Wrzeszcz)
2. Torpedy
3. BASKETFUN

Wyszukaj w SN

Ostatnio dodane

Nasi wysoko!
    2019-06-16

Reprezentacja Bielska-Białej na Finale Czwartków lekkoatletycznych w Łodzi zajęła 5 miejsce!

Wspólnie grają dla Sary
    2019-06-13

Już jutro w Bielsku-Białej odbędzie się finał turnieju Nasze Euro, rozgrywanym na Orliku p...

Puchar jest Rekordu
    2019-06-13

Futsalowy wynik futbolistów Rekordu w finale Totolotek Puchar Polski na szczeblu Śląskiego...