Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-07-18

Bądź na bieżąco

Adam Cieślar mistrzem Polski

2015-10-10 05:00:00 Anna Karczewska / PZN 1125

Adam Cieślar triumfował w Letnich Mistrzostwach Polski w kombinacji norweskiej w Szczyrku

Wiślanin o 18 sekund pokonał drugiego dzisiaj Pawła Słowioka. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął prowadzący po skokach Szczepan Kupczak.

25 zawodników stanęło na starcie Letnich Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej, które w piątek odbyły się na skoczni HS-106 w Szczyrku oraz na trasie wzdłuż rzeki Żylica. Po raz kolejny tego lata znakomitą formą skokową popisał się Szczepan Kupczak, który pewnie prowadził po serii skoków do kombinacji. Podopieczny Mateusza Wantuloka wylądował na 105 metrze i tym samym na trasę biegu wyruszył z przewagą 42 sekund nad Adamem Cieślarem, który uzyskał 100,5 metra. Tuż za najlepszą dwójką uplasował się Michał Gut-Chowaniec, który po skoku na odległość 99,5 metra tracił do lidera 50 sekund. Dobry skok oddał również, będący ostatnio w świetnej dyspozycji biegowej, Paweł Słowiok (96,5 m), który po skoku tracił do Szczepana Kupczaka minutę i 18 sekund.

2019-07-01

Sporej dawki emocji doświadczyli miłośnicy sportów walki, którzy w sobotni wieczór 29 czer...

Nasi wysoko!
    2019-06-16

Reprezentacja Bielska-Białej na Finale Czwartków lekkoatletycznych w Łodzi zajęła 5 miejsce!