Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-10-20

Bądź na bieżąco


reklama

Kto wystąpi w BB 2020? – zaczynamy II etap. Lista zgłoszonych!

2019-09-25 10:35:45 www.bck.bielsko.pl, SN 19756


Rozpoczyna się decydująca część głosowania. Poniżej publikujemy ponad 250 nazwisk i nazw zespołów – wszystkie zgłoszone w pierwszym etapie. Zapraszamy do głosowania.

foto: SN

Przypominamy, głosujemy na zgłoszonych artystów spełniających kryteria (wykonawcy polscy lub z Polską związani).

Do 10 października można głosować na MAKSYMALNIE 3 ARTYSTÓW. Wysyłamy głosy pod adres glosuj@bck.bielsko.pl 

- Zaliczamy tylko jeden głos oddany z jednego adresu mailowego. 10 października skrócimy listę o tych wykonawców, którzy otrzymali mniej niż 10 głosów. Plebiscyt potrwa do końca października - informuje Bielskie Centrum Kultury

PONIŻEJ LISTA ZGŁOSZYNYCH ARTYSTÓW w kolejności alfabetycznej (w przypadku imienia i nazwiska decydowało nazwisko)

Afromental
Akurat
Akustyk Amigos (Adam Nowak, Jarosław Treliński, Karim Martusewicz)
Armia
Artur Andrus
Małgorzata Andrzejewicz
Another Pink Floyd
Kuba Badach
Bajm
Maciej Balcar
Bass Astral
Bass Astral X Igo
Kamil Bednarek
Beniamin i RR
Biff
Big Cyc
Bisz/Radex
Bitamina
Blackmore's Night
Blue Cafe
Bokka
Boys
Bracia Cugowscy
Bregovic
Brodka
Budka Suflera
Katarzyna Cerekwicka
Chłopcy z Placu Broni
C-bool
Agnieszka Chylińska
Mateusz Ciawłowski
Classic
Cleo
Clock Machine
Clodie
Coma
Contemporary Noise Sextet
Cree
Cuba de Zoo
Krzysztof Cugowski
Piotr Cugowski
Cyrk Deriglasoff
Czadoman
Czesław Śpiewa
Daab
Damian Luber Quartet
Ania Dąbrowska
De Mono
Dezerter
Doda
Paweł Domagała
Domowe Melodie
Urszula Dudziak
Dżem
EABS
Enej
Ewa Farna
Feel
Fisz Emade Tworzywo
Floral Bugs
Janusz Gajos
Golden Life
Golec uOkiestra
Andrzej Grabowski
Groome
Grubson
Sylwia Grzeszczak
Edyta Górniak
Guzior
Goya
Hania Rani
Happysad
Hey
Mateusz Holak
Zbignire Hołdys
Grzegorz Hyży
IRA
Paweł Izdebski
Zuza Jabłońska
Lech Janerka
Jan-rapowanie
Anna Maria Jopek
Kacperczyk
Mariusz Kalaga
Ralph Kamiński
Kapela Niwińskich
Kapela ze Wsi Warszawa
Ania Karwan
Kat
Kayah
Kayah & Bregovic
Kev Fox/Smolik
Kombi
Kortez
Mela Koteluk
Michał Kowalonek
Kasia Kowalska
Kraków Street Band
Król
Kruk
KSU
Kubi Producent
Kult
Kwiat Jabłoni
Dawid Kwiatkowski
Lady Pank
Lanberry
Lao Che
Filip Lato
LemON
Leski
Monika Lewczuk
Sylwia Lipka
Anita Lipnicka
Ewelina Lisowska
Luxtropeda
Łąki Łan
Łona i Webber
Łydka Grubasa
Alicja Majewska
Mała Orkiestra Dancingowa- Noama Zylberberga.
Julia Marcell
Margaret
Patrycja Markowska
Zenon Martyniuk
Mateusz Pospieszalski Quintet
Mazolewski/Porter
Me And That Men
Mery Spolsky
Mesajah
Mikromusic
Miuosh
Mnozil Brass
Kasia Moś
Leszek Możdżer
Mrozu
Myslovitz
Nocny Kochanek
Kasia Nosowska
Oddział Zamknięty
Opozycja
Organek
Ornette (Grzegorz Stępień).
Dorota Osińska
O.S.T.R.
Otsochodzi
Paluch
Papa D.
Pectus
Perfect
Maria Peszek
Andrzej Piaseczny
Pidżama Porno
Julia Pietrucha
Pink Freud
Dawid Podsiadło
Pogodno
Poparzeni Kawą Trzy
Kasia Popowska
Power of Trinity
Projekt Chameleon - „W hołdzie dla T. Stańko”
Natalia Przybysz
Sylwia Przybysz
Psy Wojny
Pustki
Raz, Dwa, Trzy
Rebeka
Red Lips
Revolucja
Rezerwat
Riverside
Maryla Rodowicz
Piotr Rogucki
Artur Rojek
Piotr Rubik
Sarius
Sarsa
SBB + Wojciech Waglewski
Schafter
Senti
Jeremi Sikorski
SIQ
Skaldowie
Skaner
Smolasty
Smolik / Kev Fox
Antek Smykiewicz
Solar
Sound’n’ Grace
Sonbird
Sorry Boys
Stanisław Soyka
Stachursky
Stare Dobre Małżeństwo
Stashka
Muniek Staszczyk
Strachy na Lachy
Studio Accantus
Sutari
Marcin Sójka
Syny
Joanna Szczepkowska
Marcelina Szlachcic
Michał Szpak
Sztywny Pal Azji
Świetliki
Natalia Szroeder
Tabu
Taco Hemingway
The Dumplings
Tęgie Chłopy
tęskno
The King’s Friends
T.Love
Tymek
Trebunie Tutki
Trubadurzy
Basia Trzetrzelewska
Grzegorz Turnau
Grzegorz Turnau - TurBiKon
Tymek
Magda Umer
Sławek Uniatowski
Universe
Michał Urbaniak
Mika Urbaniak
Urszula
Waglewski Fisz Emade
Warszawska Orkiestra Sentymentalna
Weekend
Roksana Węgiel
Grzegorz Wilk
Wilki
Ray Wilson
Witek Muzyk Ulicy
Wojciech Mazolewski Quintet
Barbara Wrońska
Anna Wyszkoni
Varius Manx
Vavamuffin
Verba
Voo Voo
Young Igi
Zakopower
Krzysztof Zalewski
Daria Zawiałow
Zbigniew Namysłowski Quintet
Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im Stanisława Hadyny
Zeus
Quebonafide
4Dreamers
8 lat w Tybecie


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Komedia „Nikt nie jest doskonały”
    2018-01-29

    Komedia „Nikt nie jest doskonały”

    Komedia „Nikt nie jest doskonały” S. Williamsa będzie grana 10 marca 2018 o godz. 19:30 w ...

    Pozostało już 50 wykonawców!
    2019-10-17

    Pozostało już 50 wykonawców!

    Rozpoczyna się III i ostatni etap plebiscytu. Wybierają Państwo artystów którzy wystąpią w...

    Magiczny koncert w Domu Kultury w Wapienicy
    2019-10-07

    Magiczny koncert w Domu Kultury w Wapienicy

    W Domu Kultury w Wapienicy odbył się wyjątkowy koncert aktorki scen muzycznych ANNY KĘDROŃ...

      Popularne Artykuły


      Policja poszukuje zaginionej bielszczanki
      2019-10-19

      Policja poszukuje zaginionej bielszczanki

      Izabela Szwajkosz zaginęła w dniu 18 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała ko...

      Niższe opłaty w Bielsku-Białej
      2019-10-16

      Niższe opłaty w Bielsku-Białej

      Od 21 października br. niższe opłaty na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej

      II etap Bielsko-Biała Nocą już dzisiaj!
      2019-10-17

      II etap Bielsko-Biała Nocą już dzisiaj!

      Tym razem biegacze będą rywalizowali na terenie osiedla Karpackiego

      Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : 602 794 199

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO